25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lewis Hamilton dominuje i topi Checo Péreza w pierwszym wolnym treningu w Arabii

Siedmiokrotny mistrz świata w języku angielskim Lewis hamilton (mercedesW piątek była najszybsza w pierwszym wolnym treningu Grand Prix Arabii Saudyjskiej, dwudziesty pierwszy i przedostatni z Mistrzostwa Świata Formuły 1Który odbywa się w okręgu miejskim miasta Dżudda, w którym uczestniczą Hiszpanie Carlos Sainz (Ferrari) I Fernando Alonso (Alpy) zdobył szósty i dziewiąty raz z rzędu; i meksykański Checo Perez (czerwony Byk), jedenaste.

Na swoich najlepszych 21 okrążeniach Hamilton Pokryta gładką oponą o długości 6175 metrów – z 27 zakrętami – w 1 minutę 29 sekund i 786 tysięcznych, o 56 mniej niż Holendrzy Max Verstappen (czerwony Byk) – Lider Pucharu Świata z ośmioma punktami (351,5 w porównaniu do 343,5) na nim — który dał 23 i wyróżnił drugą połowę testu, w której druga mercedes, to z Finn Valtteri Bottas (24), na trzecim miejscu, z 223 częściami na tysiąc, również z miękką mieszanką.

SainsZajmując siódme miejsce w Pucharze Świata 26 razy koncertował w pierwszym obwodzie Królestwa Arabii Saudyjskiej. W swojej najlepszej próbie spokojnie zatrzymał zegar o 1:30.564, 778 ppm za gwiazdą Anglii; Kto pozostał jego rodakiem na drugim i 56 tysiącu? Alonso; W spokojnej sesji, która zakończyła się przy 28 st. C i 32 st. na asfalcie

Dwukrotny mistrz świata Asturian – który zajął trzecie miejsce w Katarze, podnosząc podium do 98 in F1 – Kiedy wrócił do „pudełka” po siedmiu latach – świętował po raz dziewiąty na treningu, mimo solidnej ramy. Alonso Zrobił 27 okrążeń i w najlepszym razie dzieliło go nieco ponad sekundę Hamilton.

READ  Z Davidem Ochoą i bez Santiago Jimeneza meksykańska drużyna do lat 21 jest już w Europie

Checo Perez, zajmując czwarte miejsce w mundialu, różnica tylko 13 punktów potaż, został wpisany jako jedenasty w tabliczce mnożenia. Meksykańska czerwony Byk 27 razy powtórzył najszybszy tor uliczny świata, a w najlepszym wydaniu był 1 sekundę 174 tys. za Brytyjczykami.

Druga sesja treningowa, która będzie miała charakter bardziej orientacyjny – w połączeniu z harmonogramem kwalifikacji do wyścigów w sobotę i niedzielę, odbędzie się w nocy i przy sztucznym oświetleniu – od godziny 20:00 czasu lokalnego.