2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Letitia Wright zaprzecza swoim kontrowersjom z Marvel Studios

Aktorka Letitia Wright gra Shuri w Marvel Studios Cinematic Universe, a ostatnio pojawiły się kontrowersyjne informacje na jej temat.

Właśnie kręcą film Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Które ukażą się latem 2022 i Letycja Wright powtórzy rolę Szura. Twoja postać powinna być ważniejsza, bo nie byłoby T’Challa z Chadwick BosemanWydaje się jednak, że pozycja aktorki na planie nie jest najlepsza, ponieważ pojawiły się doniesienia potwierdzające, że prowadzi ona antyszczepionkową przemowę i wydaje się przeszkadzać pozostałym współpracownikom pracującym w produkcji. Studio Marvela.

Teraz była to sama aktorka Letycja Wright który chciał wyjaśnić sytuację.

„Zasmuca mnie, że muszę odpowiadać na raporty opublikowane przez The Hollywood Reporter 6 października 2021 r. Raport opowiada o moim zachowaniu na planie Czarnej Pantery 2. Szczerze potwierdzam, że było to całkowicie błędne. Każdy, kto mnie zna lub współpracował ze mną, wie, że pracuję niesamowicie ciężko w swoim zawodzie i że moim głównym celem zawsze było wykonywanie inspirującej i inspirującej pracy.To było i zawsze będzie moim jedynym celem.

Dziwne, że choć zaprzecza informacjom, w żadnym momencie nie powiedział, że nie zajmuje stanowiska antyszczepionkowego, a w swoich postach w mediach społecznościowych stara się przekonać ludzi, by się nie szczepili. Jest to powszechny prąd w Stanach Zjednoczonych, który jeszcze bardziej utrudnia zakończenie epidemii.

O czym będzie ten film?

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Zacznie się od śmierci ukochanego przywódcy afrykańskiego kraju i będą musieli szukać następcy. Szura z Letycja Wrigt jest dobrym kandydatem, ale w ciągu roku pojawiło się coraz więcej różnych imion postaci, które mogą nosić kostium Czarna pantera.

W reżyserii Ryan Coogler, film ma obsadę, na czele której stoją Angela Bassett jako Ramonda, Martin Freeman jako Everett Croce, Danny Gurira jako Okoye, Daniel Kaluuya jako Wakabe, Lupita Nyong’o jako Nakia, Letitia Wright jako Shuri i Winston Duke jako M. 'Baku.

READ  Manga Jujutsu Kaisen przekroczyła 60 milionów egzemplarzy w obiegu - Kudasai

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Premiera odbędzie się 8 lipca 2022 roku. Nie możesz się doczekać, żeby go zobaczyć? Czy uważasz, że Shuri Laetitia Wright powinna być nową Czarną Panterą? Możemy oglądać wszystkie filmy Studio Marvela Gdzie brała udział aktorka? Platforma streamingowa Disney Plus.