20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Leonor cieszy się swoim pierwszym planem w Saragossie: popołudnie z kolegami z akademii i dwoma ochroniarzami

Leonor cieszy się swoim pierwszym planem w Saragossie: popołudnie z kolegami z akademii i dwoma ochroniarzami

Księżniczka Leonor w Akademii Wojskowej w Saragossie. (prawdziwy dom)

Stopniowo księżniczka Leonor zaczęła przyzwyczajać się do nowych zajęć w Generalnej Akademii Wojskowej w Saragossie, do której rozpoczęła naukę w czwartek 17 sierpnia. Podobnie jak reszta jego kolegów, na początku przechodzi szkolenie, dzięki któremu po rozpoczęciu kursu życie wojskowe i akademickie stanie się tak proste, jak to tylko możliwe.

Jednak nie wszystkie kursy i szkolenia się odbywają. Jak zauważył jego ojciec, król Felipe, ważną częścią tego etapu jest spotkanie ludzi, którzy w końcu mogą stać się ważną częścią jego życia. Zdając sobie z tego sprawę, Leonor nie zamknęła żadnych drzwi i już zaczęła to robić Plany z resztą uczniów.

Księżniczka Leonor z kolegami z klasy w Akademii Wojskowej w Saragossie. (prawdziwy dom)

W ubiegły weekend były to jego pierwsze wakacje, a ponieważ był w Saragossie przez jakiś czas, zdecydował się zostać w mieście. Leonor jest widziana w barze El Tuno, ulubiony wśród młodych studentów i studentów akademii wojskowych. według ZwiastowaćTo była ostatnia niedziela 20 sierpniapod koniec popołudnia, kiedy córka Filipa VI udała się w to miejsce Z około dwudziestoma kolegami.

Możesz być zainteresowany: To Apartament Książęcy, dom królów Felipe i Letizii, który stał się ich „pustym gniazdem”.

Właścicielka budowli ujawniła wyżej wymienione środki, czyli księżniczkę Ubrałem się jak na ulicęZ różową koszulą, czarnymi spodenkami, tenisówkami i okularami przeciwsłonecznymi. Zapytałem grupę Pizza, kanapki, hamburgery i jajecznica Dzielili się napojami bezalkoholowymi i butelkami wody. Całkowity koszt wyniósł 170 euro, które zapłacili razem.

I ta osoba również ujawniła, że ​​Leonor była W towarzystwie dwóch eskort w dowolnym momencie. Dwóch mężczyzn miało „całkiem rację” i usiadło przy innym stole, oddzielonym od kadetów, z pewnością chcąc zapewnić księżniczce Leonor całą możliwą dyskrecję. Jak potwierdzają świadkowie tego pierwszego wyjścia z towarzyszami, podobnie jest z Leonorą Całkowicie zintegrowany i to był kolejny z dużej grupy.

READ  Republika Południowej Afryki uniknęła aresztowania Putina – DW – 21.07.2023

Czytaj:

To ulubione lody Felipe VI, Letizii i ich córek: od rumu z rodzynkami po wegańską czekoladę
Pierwsze zdjęcia księżniczki Leonor w Generalnej Akademii Wojskowej w Saragossie
To menu, które Leonor będzie jadła w Akademii Wojskowej i menu swojej stołówki
Leonor rozpoczyna naukę w Akademii Wojskowej w Saragossie jako kadet: w towarzystwie rodziny i z normalnym „wyglądem”