25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Leon i Atlas otrzymują zawiadomienie o weta przed finałem Apertury 2021

Komisja dyscyplinarna nie ukarała zniewag i rzeczy rzucanych w Gignac, ale obie drużyny są zagrożone potencjalnym weta, jeśli są recydywistami.

Leon i Atlas Został odebrany Zawiadomienie o weta dla twojego stadionu, ze względu na wtargnięcie do sądu przez kibica pod koniec zaręczyn. Dyskryminujące zniewagi lub rzucanie w nich przedmiotami nie są karalne. Andre-Pierre GignacAtakowanie Tygrysów w meczu rewanżowym.

„zauważyć weto Wynika to z wtargnięcia na boisko przez jedną osobę pod koniec obu meczów, co może zagrażać bezpieczeństwu i zdrowiu zawodników oraz członków sztabu trenerskiego. Co więcej, biorąc pod uwagę obecny stan zagrożenia zdrowia, wspomniana inwazja jest rażącym naruszeniem protokołów zdrowotnych Komisja dyscyplinarna.

na placu zabaw Lew Pojawiły się doniesienia o dyskryminujących zniewagach Andre-Pierre Gignac, do przodu z tygrysy, kiedy musiał opuścić boisko dla zespołu, dodatkowo w filmach zauważono, że różni fani rzucają w niego pewnymi rzeczami.

W Meksykańskim Związku Piłki Nożnej czekali na raport komisarza odpowiedzialnego za mecz, aby sprawdzić, czy te działania mogą doprowadzić do kary dla gracza. Lew, przed Finałem Apertury 2021.

Ostatecznie Atlas i Leon zostali ukarani tylko weta, ale za „wtargnięcie na dwór osoby pod koniec obu meczów”.

Atlético Morelia z trzema meczami veto

Atlético Morelia zostało ukarane trzema meczami weta, z powodu wtargnięcia na stadion, przez „pięciu kibiców” Dodał, że gra została zawieszona ze względu na „protokół antydyskryminacyjny”.

Warto zaznaczyć, że karą jest mecz i grzywna ekonomiczna za wejście na stadion dla pięciu kibiców, co może zagrażać bezpieczeństwu i zdrowiu zawodników oraz członków obsługi technicznej. Co więcej, biorąc pod uwagę aktualny stan zagrożenia zdrowia, wspomniana inwazja jest rażącym naruszeniem protokołów zdrowotnych. Komisja Dyscyplinarna wyjaśniła, że ​​pozostałe dwie gry weta są przeznaczone do powtórzenia, gdy dyskryminujące okrzyki są wyświetlane na platformie i po zastosowaniu wszystkich faz protokołu antydyskryminacyjnego.

READ  Co jest kluczem do sukcesu Julio Uríasa w czołówce wygranych w Major League Baseball?