19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekkoatletyka Kadyksu odciska swoje piętno w Polsce

Lekkoatletyka Kadyksu odciska swoje piętno w Polsce

Toruń, miasto na północy Polski, odbywa się od ostatniej niedzieli 26 marca do przyszłej soboty 1 kwietnia. Halowe Mistrzostwa Weteranów w lekkoatletyce. Tam, nad brzegiem Wisły, Czterech sportowców honorowo nosi imię Siglana de la Frontera i prowincję Cádiz.

W rodzinnym mieście Mikołaja Kopernika, gdzie dwa lata temu na fali Covid-19 odbyły się XXXVI. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce, sportowcy chcą. Aurora Arriat Castaneda, Javi Donato Rosendo, Tamara Vela Marchande i Nativid Vidal Alu Flaga została podniesiona bardzo wysoko.

Dobry początek mistrzostw

Aurora Ariete i Javi Donato Jako pierwsi weszli na scenę. Zrobili to w ramach eksperymentów 3000 gładkich metrów. Jest trzecią Hiszpanką i dwunastą na świecie. On też się podniósł Trzecie i ósme miejsce wśród sportowców naszego kraju Wśród tych na M50.

Javi Donato zakończył spotkanie z czasem 9:12,78. Brytyjczyk Anthony O’Brien został ukoronowany w teście, a Hiszpan Julio Bartavio i Polak Robert Cieliński dopełnili zaszczytów.

14:00.67 to czas Aurory Arriete w W55, prowadzony przez Amerykankę Michelle Rohl, Irlandkę Annette Kealy i Hiszpankę Antonię Alvarez.

Drugie mistrzostwo świata i złoto drużynowe

Dzień później delegacja Kadyksu w Toruniu nie mogła już ani zmarznąć, ani śniegu. To jest metoda Pokonaj 8 kilometrów i 400 metrów. W pierwszej lidze Aurora Ariete i Javi Donato wracają do rywalizacji. Bo efekty były znakomite Javier zdobył złoto w drużynie M45 i był drugi najlepszy na świecie. Aurora jest drugą Hiszpanką i 18. na świecie.

Pojawił się na scenie tego dnia Tamary Vela W halowych mistrzostwach w lekkiej atletyce. To było na próbę 400 metrów i był drugim najlepszym Hiszpanem w imprezie i siódmym w klasyfikacji generalnej.

Całkowity koniec imprezy

Lukier to położył Nadividad Vidal Alu „Blok Kadyksu”. Podczas jego udziału 3000m chodem W40, gdzie poprawił się do noty minimum piątej. 16:39.40 Grace Wanjiru Nju z Kenii została pokonana tylko przez innego Hiszpana, podobnie jak Hiszpanka Maria Dolores Marcos Valero, Włoszka Marina Ivanova i Maria Isabel Perez Belloch.

READ  Fascynujące znalezisko archeologiczne w Polsce: czy to wampir?

Niewątpliwie ci sportowcy wyróżniają się w Polsce, kraju żyjącym w wojennej zawierusze na sąsiedniej Ukrainie. W Toruniu cudem po II wojnie światowej trzeba było odbudować tylko dwa domy.