24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekcje ze zwycięstwa Meksyku nad Kostaryką w eliminacjach CONCACAF

Meksyk zwyciężył, odwiedzając Kostarykę 1:0, jednak są punkty, które należy wziąć pod uwagę, aby zrozumieć moment, w którym El Tere dochodzi do remisu

Meksyk utrzymuje doskonałe tempo w kwalifikacjach CONCACAF zmierzających do Kataru 2022, pokonując Jamajkę (2-1) na Azteca Stadium i Kostarykę (1:0) na Stadionie Narodowym.Istnieją jednak elementy, które wpłynęły na wyniki Tri w kwestii biletu na Mistrzostwa Świata i które zmniejszyły jego wydajność.

ESPN Przedstawia lekcję, jaką Meksyk wyciągnął ze swojego zwycięstwa nad Kostaryką w drugim meczu kwalifikacyjnym CONCACAF.

Meksyk cierpi z powodu stałych fragmentów gry

Niezależnie od tego, czy w meczu na Jamajce, czy przeciwko Kostaryce, reprezentacja Meksyku pokazała, że ​​utknęła piłka jest obszarem do poprawy, z chaosem i ramami Guillermo Ochoa dreszcze.

W pojedynku na stadionie narodowym Meksyk zdominował kostarykańską drużynę, która sugerowała niewiele, a nawet zamknęła się pomimo terenu, jednak w końcowej fazie meczu drużyna pod wodzą Luisa Fernando Suareza była bliska znalezienia remisu podczas meczu. Dodatkowo, gdy przybył serwis, ręka Keyshera Fullera obróciła się pod kątem prostym i zakończyła strzałem krzyżowym, który uderzył w szpilkę do włosów po lewej stronie kadru.

Brak technologii VAR jest czynnikiem

Wideo sędziowanie (VAR) jest nieobecne w rundach kwalifikacyjnych CONCACAF, ponieważ tylko Meksyk, Kanada i Stany Zjednoczone mają technologię i/lub certyfikaty potrzebne do korzystania z niego, co uniemożliwia ujednolicenie wszystkich meczów.

W pojedynku z Kostaryką, Meksyk był nieobecny w obecności technologii VAR, ponieważ instrument był w stanie zmienić swój chód od 7 minuty, Następnie Edson Alvarez Podczas rzutu rożnego otrzymał wciągnięcie koszuli w pole karne i nie przegapił gwizdka.

W 31 minucie szukam piłki w okolicy, Ricardo Blanco trzymający koszulę Rogelio Funes Morey Upuściłem go, kiedy próbował do niej zadzwonićJednak gwizdek napastnika zasygnalizował wstanie i kontynuowanie meczu.

READ  Ustanowili oficjalną karę Santiago Solari za odesłanie go do Puebla

Sześć minut później Francisco Calvo przyszedł ciężko Alexis VegaPoszkodowany skierował go do szpitala na badanie i otrzymał tylko żółtą kartkę.

W grze, która doprowadziła do wznowienia rzutu karnego Andrzej uratował Al 45’+1, Brian Oviedo kopnął meksykańskiego pomocnika w nogę, ale mimo że sędzia strzelił karnego, nie pokazał żadnego kartonu dla obrońcy Tico..

Rogelio Funes Mori nadal nie odpowiada w oktagonie

Na drugi mecz z rzędu Występ Rogelio Funes Mori został skrytykowany. Serce meksykańskiego napastnika przegapiło wyraźną okazję do otwarcia wyniku po 20 minutach gry. Błąd Oscara Duarte, środkowego Kostaryki, zostawił go przed Keylorem Navasem, ale ze względu na słabe przyjęcie nie podszedł do bramkarza, który otrzymał lewy klaps, by zablokować bramkę.

W drugiej połowie ofensywna piłka El Tri spadła, więc kontrataki stały się główną bronią Meksykanów. W 56. minucie Funes Morey zarządził kontratak w prawe skrzydło i miał możliwość oddania piłki Jezus Gallardo, który tylko zamknął się po drugiej stronie, ale postanowił przełożyć piłkę, co trafiło w buty miejscowych obrońców.

Reprezentacja spadła w drugiej połowie i zagroziła zwycięstwu

El Tre był lepszy od Kostaryki w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie Reprezentacja Meksyku była blisko lokalnej drużyny, która zdobyła wyrównanie.

W pierwszej połowie plus bramka Urbelin Pineda Który spadł z rzutu karnego, wygenerował niebezpieczny pokaz, którego nie zauważył Rogelio Funes Mori, ale w drugiej połowie nie był już w stanie stworzyć jasnych opcji przed bramką Keylora Navasa, nawet Kostaryki, w ostatnich dwóch meczach meczu. Miało się skończyć. Najpierw strzałem Joela Campbella, który trafił w słupek, a następnie niskim strzałem, dwóch kostarykańskich napastników nie zdołało go wyeliminować.

READ  Afera Novaka Djokovica: sztafeta serbska

Pomocnik-weteran rozpoczął pojedynek z Jamajką z ławki i przez kilka minut obserwował stadion Azteca.Jednak w tym pojedynku Gerardo Martino postawił na swoje doświadczenie, postawił go na starcie i otrzymał w zamian jednego z najlepszych zawodników na boisku, dzięki swojej łapce, charakterowi i jeździe.

Oprócz współpracy jako dekoracja wnętrz po lewej stronie i dystrybucji gry, Strażnik doprowadził do bramki El Tri, ponieważ w grze, w której walczył o piłkę, został w polu kopnięty przez Bryana Oviedo. A Whistler wymierzył karę, na której skorzystał Orbelín Pineda.

Napastnik, który dołączył do centrum zainteresowania trio późno, gdy negocjuje swoją przyszłość na poziomie klubowym w Europie, rozegrał jeden ze swoich najgorszych meczów w swojej narodowej koszulce, ponieważ nie pojawił się w niebezpiecznych grach ani nie współpracował na prawej flance, aby generować szanse.

Po 71 minutach, w których zaskoczyła go jakość i drybling, został zmieniony Roberto Alvarado.