1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekarz przeszukuje samouczki YouTube dotyczące operacji

przyjść do medyczny Nie zawsze jest to przyjemne doświadczenie, zwłaszcza gdy celem konsultacji jest wykluczenie lub potwierdzenie konieczności wykonania jakiejś operacji, która w zależności od nasilenia może wywołać u pacjentów niewielki stres, niepokój, a nawet strach. ten rozpoznać chorobę.

Tak jest w przypadku pacjenta w szpitalu w Zjednoczone państwo, który czuł się nieco zdenerwowany i niepewny, czekając na usunięcie torbieli. Co go najbardziej zaskoczyło, gdy zdał sobie sprawę, że jego lekarz spotyka się z instruktaż w youtube przed uruchomieniem.

Przeczytaj także: Towarzysz Andra Escamilla zapowiedziała, że ​​dołączy tylko do fanów

Wirusowe: „złap” to medyczny Wizja Poradniki w youtube przed operacją

przeszedł TIK Tok gdzie użytkownik Umieść tweeta Szybko udostępnij film stał się wirusowyponieważ jest oczywiste, jak lekarz i inny pracownik służby zdrowia ogląda samouczek youtube Związany z operacją, którą mieli wykonać na pacjencie, aby usunąć torbiel.

Zaraz potem kamera skupia się na pacjencie leżącym na noszach, z odsetki.

ten mały idź do TIK Tok ten wideo I dodano do niego tekst: „Lekarz patrzy na A Film z YouTube O tym, jak leczyć torbiel”. Dodał również w opisie. „Uzyskał stopień licencjata na Uniwersytecie w . youtube”.

przyciąć szybko Spread na TikTok Do tej pory więcej niż 800 tysięcy „polubień”blisko 9 tys. komentarzy, ponad 21 tys. akcji i ok 6 milionów wyświetleń.

Umieść tweeta Otrzymali MD z Uniwersytetu YouTube #MakeItCinematic #fyp #GameTok ♬ Chmurka stąd — Pharrell Williams

Film budzi kontrowersje wśród traderów

dystans Sekcja stać się trendem TIK TokOpinie na platformie były podzielone ze względu na jej wspierające i interesujące komentarze, czy to dotyczące młodej kobiety, sytuacji, czy też inne na korzyść lekarza.

Jeden z użytkowników stwierdził: „Ja, chory psychicznie, odrzucam lekarzy za wyszukiwanie w Google, gdy ich źródła są takie same jak moje”.

READ  Wyspa Tonga wykryła pierwszy przypadek COVID-19 od początku epidemii

Inni handlarze zapytali dziewczynę, czego spodziewała się po swoim lekarzu jako „mobilnej encyklopedii” wiedzy medycznej:

„Częścią bycia lekarzem jest wiedza, jak i gdzie uzyskać wiarygodne środki na wszystkie choroby. Nie widzę tu nic złego. Jestem pielęgniarką i lekarze robią to przez cały czas” – powiedział jeden z internautów.

„Obiecuję ci, że chcesz tego o lekarzu, który myśli, że wie wszystko, ale tak nie jest. Urodziłam setki, jeśli nie tysiące dzieci, i spędziłam ostatni tydzień na badaniu technik cięcia cesarskiego. Zawsze jest miejsce dla ulepszenia!”

Tiktoker rozpoznaje pracę medyczną

Patrząc na to i jak film stał się wirusowy, tiktoker napisał: „Po raz ostatni dziękuję wszystkim lekarzom i pielęgniarkom i rozumiem, że nie chodzą po encyklopediach, ten tiktok był tylko żartem… Cieszę się, że reaktywowałem moją pamięć i cały czas mi pomagałem! Razem z koleżanką śmialiśmy się, że to się dzieje przed nami.”

Przeczytaj także: TikTok: Angela Aguilar jest zarozumiała? Film stał się wirusowy

Otrzymuj Weekend Powitalny w każdy piątek, nasz biuletyn zawiera najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Rejestracja tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/newsletters