4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekarz przeszukuje samouczki YouTube dotyczące operacji

Lekarz przeszukuje samouczki YouTube dotyczące operacji

przyjść do medyczny Nie zawsze jest to przyjemne doświadczenie, zwłaszcza gdy celem konsultacji jest wykluczenie lub potwierdzenie konieczności wykonania jakiejś operacji, która w zależności od nasilenia może wywołać u pacjentów niewielki stres, niepokój, a nawet strach. ten rozpoznać chorobę.

Tak jest w przypadku pacjenta w szpitalu w Zjednoczone państwo, który czuł się nieco zdenerwowany i niepewny, czekając na usunięcie torbieli. Co go najbardziej zaskoczyło, gdy zdał sobie sprawę, że jego lekarz spotyka się z instruktaż w youtube przed uruchomieniem.

Przeczytaj także: Towarzysz Andra Escamilla zapowiedziała, że ​​dołączy tylko do fanów

Wirusowe: „złap” to medyczny Wizja Poradniki w youtube przed operacją

przeszedł TIK Tok gdzie użytkownik Umieść tweeta Szybko udostępnij film stał się wirusowyponieważ jest oczywiste, jak lekarz i inny pracownik służby zdrowia ogląda samouczek youtube Związany z operacją, którą mieli wykonać na pacjencie, aby usunąć torbiel.

Zaraz potem kamera skupia się na pacjencie leżącym na noszach, z odsetki.

ten mały idź do TIK Tok ten wideo I dodano do niego tekst: „Lekarz patrzy na A Film z YouTube O tym, jak leczyć torbiel”. Dodał również w opisie. „Uzyskał stopień licencjata na Uniwersytecie w . youtube”.

przyciąć szybko Spread na TikTok Do tej pory więcej niż 800 tysięcy „polubień”blisko 9 tys. komentarzy, ponad 21 tys. akcji i ok 6 milionów wyświetleń.

Umieść tweeta Otrzymali MD z Uniwersytetu YouTube #MakeItCinematic #fyp #GameTok ♬ Chmurka stąd — Pharrell Williams

Film budzi kontrowersje wśród traderów

dystans Sekcja stać się trendem TIK TokOpinie na platformie były podzielone ze względu na jej wspierające i interesujące komentarze, czy to dotyczące młodej kobiety, sytuacji, czy też inne na korzyść lekarza.

Jeden z użytkowników stwierdził: „Ja, chory psychicznie, odrzucam lekarzy za wyszukiwanie w Google, gdy ich źródła są takie same jak moje”.

READ  Rosja zapowiedziała, że ​​odetnie dostawy gazu do Holandii, ponieważ Unia Europejska zgadza się na częściowy zakaz dostaw rosyjskiej ropy

Inni handlarze zapytali dziewczynę, czego spodziewała się po swoim lekarzu jako „mobilnej encyklopedii” wiedzy medycznej:

„Częścią bycia lekarzem jest wiedza, jak i gdzie uzyskać wiarygodne środki na wszystkie choroby. Nie widzę tu nic złego. Jestem pielęgniarką i lekarze robią to przez cały czas” – powiedział jeden z internautów.

„Obiecuję ci, że chcesz tego o lekarzu, który myśli, że wie wszystko, ale tak nie jest. Urodziłam setki, jeśli nie tysiące dzieci, i spędziłam ostatni tydzień na badaniu technik cięcia cesarskiego. Zawsze jest miejsce dla ulepszenia!”

Tiktoker rozpoznaje pracę medyczną

Patrząc na to i jak film stał się wirusowy, tiktoker napisał: „Po raz ostatni dziękuję wszystkim lekarzom i pielęgniarkom i rozumiem, że nie chodzą po encyklopediach, ten tiktok był tylko żartem… Cieszę się, że reaktywowałem moją pamięć i cały czas mi pomagałem! Razem z koleżanką śmialiśmy się, że to się dzieje przed nami.”

Przeczytaj także: TikTok: Angela Aguilar jest zarozumiała? Film stał się wirusowy

Otrzymuj Weekend Powitalny w każdy piątek, nasz biuletyn zawiera najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Rejestracja tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/newsletters