2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lejuela łączy Jardines z Malagónem i Henri Martinem

ESPN9 maja 2023, 01:41Czytanie: dwie minuty.

Wśród historii, które serial przedstawi między San Luis a Ameryką, pamiętamy jedną, która zabiera nas na Igrzyska Olimpijskie. z Tokio 2020; Gra, którą możesz przejrzeć gwiazda + W najbliższą środę od 21:10

Andrzej Jardin Techniczny Saint Louis Athletic– Ma bardzo dokładną pamięć strzelca Ameryka: „Ł Henryk Marcin Marzę o tym od olimpiady”, bo napastnik Orłów był awangardą Wybierz meksykańską łódź podwodną 23 kto miał Tokio 2020 W półfinale zmierzyli się z Verdimarellą.

ogród Był trenerem kadry narodowej Brazylia sub23 który zdobył złoty medal w woj Tokio 2020. To była jedna z przeszkód Verdeamarela Meksykrozkazem dn Henryk Marcin i z Ludwika Anioła Malagona jako zamiennik dla Guillermo Ochoa.

Brazylia cierpiał z powodu tego precedensu Meksyk Zgarnął złoty medal Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012, z Uribe Peraltadalej od Liga MXjako gwiazda.

Henry Martin będzie miał okazję zmierzyć się z drużyną Jardine’a i tym razem wyeliminuje ich z rywalizacji.GT

Henryk Marcin poszedł do t.ok 2020 pełnić tę samą rolę Uribe Peraltajako wzmocnienie drużyny U-23, wnosząc swoje doświadczenie do międzynarodowego turnieju.

Dlatego napastnik Ameryka Był jednym z graczy, który wymagał największej uwagi Henryk Marcinaby ponownie temu zapobiec Meksyk stał się przeszkodą nie do pokonania Brazylia W biegu na złoty medal.

W półfinale kl Tokio 2020I ogród Wiedział, jak kontrolować Henryk Marcin I niewielu z tym walczy Ludwika Anioła Malagonaktóry był uważny do wykonania Guillermo OchoaWłaściciel i promocja Meksyk sub23.

podczas turnieju Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Henri Martin Strzelił trzy gole, ale nie zaszkodziło Brazylia. napastnik Ameryka Odzyskał wiele piłek i musiał opuścić boisko w 98. minucie, już w dogrywce, ze względu na fizyczne wymagania meczu.

Brazyliabez Henryk Marcin I spoilery Na boisku łapie podanie do finału uderzając Meksyk w rzutach karnych. Ze swojej strony tricolor – wtedy prowadził Jaime’a LozanoZdobył brązowy medal pokonując Japonia w meczu.

Piłka nożna daje Henry’ego Martina i Malagone Mała zemsta Andrzej Jardin w lidze koniec 2023 r. Meksykanie liczą na zemstę za letnią porażkę sprzed kilku lat.

READ  Checo Pérez będzie dążył do powrotu i zajęcia miejsca na podium podczas Grand Prix Australii - Fox Sports