16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie

Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie

Opublikowany:

2 września 2021 o 17:06 GMT

Zespół zorganizuje show, podczas którego muzycy w kwiecie wieku będą grać hologramy samych siebie.

Szwedzki zespół ABBA powraca na scenę po 39 latach przerwy osiągać Francja Agencja prasowa. Gwiazdy zespołu, Bjorn Ulvaeus i Benny Anderson, przybyli do Londynu (Wielka Brytania) w przeddzień nowych piosenek i programu ABBA Voyage.

Odwrotnie, tryby Brytyjczycy ujawnili w zeszłym tygodniu, że na pokazie, który odbędzie się wiosną 2022 roku w Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety, muzycy będą wyświetlać swoje obrazy 3D w kwiecie wieku. Bilety na koncert będzie na sprzedaż Jest godzina 10:00 czasu brytyjskiego, 7 września.

Ponadto w przygotowaniu jest album „Voyage” zawierający 10 nowych piosenek, który będzie dostępny od 5 listopada. Pierwsze dwa osobne klipy materiału noszą tytuły „I Still Believe in You” i „Don’t Shut Me Down”, te same, które już są na antenie.

Prezentację aktualności grupy można zobaczyć na jej zdjęciu projekt prawniczy z youtube.

ABBA istnieje od lat 70., ale muzycy przestali występować razem w 1982 roku. Zespół zyskał światową sławę dzięki takim utworom jak „Dancing Queen”, „The Winner Takes It All”, „Happy New Year”, „Mamma Mia”. i „Pieniądze, pieniądze, pieniądze”.

READ  Co powinieneś wiedzieć o Corona Capital 2023: Ceny biletów, data i godzina sprzedaży na Ticketmaster i więcej | Meksyk nnda nnlt | Meksyk