25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Łazik Yutu 2 zauważył na Księżycu tajemniczy sześcienny obiekt

Yutu 2Chiński łazik, który od 2019 roku znajduje się po ciemnej stronie Księżyca, prowadził regularne obserwacje w listopadzie ubiegłego roku, kiedy niespodziewanie jego kamera tajemniczy obiekt kostki z odległości. Oczywiście słaba klarowność obrazu utrudnia dokładne określenie, co to jest. Prawdą jest również, że wędrujące pojazdy często wykrywają obiekty, gdy są w środku naturalny satelita.

Chińska Narodowa Administracja Kosmiczna (CNSA) opisuje to jako „tajemniczy dom”. zatrudnienie Kolejne zbliżenie zdjęcia Możesz zobaczyć sylwetkę, która wygląda jak cel. Zanim pojawiły się wszelkiego rodzaju szalone teorie — to nie Tesseract i nikt nie próbował grać w piłkę na Księżycu — CNSA planuje wystrzelenie Yutu 2 Nowa misja, aby dowiedzieć się, co to jest.

Następnym celem Yutu 2 na Księżycu będzie zbliżenie się do ciała. To prawie 80 metrów. Eksperci szacują, że samochód Zajmie to od dwóch do trzech miesięcy Aby określić swoją lokalizację w odpowiedniej pozycji, aby uzyskać dokładniejsze dane. dlaczego cały ten czas? Z powodu jego małej prędkości i przeszkód przed nim.

To może być zwykły kamień na księżycu

Andre Jones, dziennikarz specjalizujący się w chińskich programach kosmicznych, w tym na powierzchni Księżyca, ostrzegł, że Ledwo stoimy przed istotą obcego pochodzenia. Pomimo powyższego warto zbadać, aby się tego dowiedzieć. „To nie jest obelisk ani kosmici”, powiedział, „ale zdecydowanie jest to coś do sprawdzenia. Trudno coś odróżnić od obrazu”. Świergot.

Opcja, która zaczyna nabierać siły w ostatnich godzinach, jest taka To może być po prostu kamień który został wykryty po zderzeniu z księżycem. Publiczność na pewno będzie czekała, żeby zobaczyć, co to jest, choć będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać do przyszłego roku.

READ  WhatsApp | Dowiedz się, jakie emotikony są dostępne dla reakcji na wiadomości | ZABAWA SPORTOWA