30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Laurena wzmacnia pozycję lidera ERC w Polsce, a Solans odchodzi

Efren Larena i Sarah Fernandez zajęli czwarte miejsce

Nil Solens i Mark Marty musieli odejść, gdy prowadzili rajd

Efrén Llarena i Sara Fernández koordynowali kierownictwo ERC, aby finiszować na czwartym miejscu w polskim rajdzie. Nil Solens i Mark Marty walczyli o kolejne zwycięstwo, dopóki nie odeszli. Ostatecznie டாkoda Fabia Rally 2 Evo z oponami Pirelli wygrał Mico Marsik i Simon Kospotorsik.

Solans rozpoczął testy od góry. Tylko jeden mężczyzna z Modebera potrafi oswoić Marcika, który biegał w domu i wolał sukces, ale z sobotniego porannego ringu było jasne, że różnice między nimi będą minimalne i że Christensen, Tone, Laurena i spółka będą musieli walczyć o wejście na scenę.

Jednak w siódmym etapie wszystko poszło nie tak dla Solansa i Marty’ego. Z 5,4 sekundy przed Marczykiem hiszpański Pioneer miał nieszczęście złamać amortyzator, a potem kierownicę. .

Po przejściu Solensa na emeryturę, Marx jutro zakończy komfortowo na pierwszym miejscu, 20 sekund przed Tomem Christensenem i 26 sekund przed Kenem Dornem. Efrén Llarena zajął czwarte miejsce, zaledwie trzy dziesiąte za Dornem i pięć sekund przed twardą Simone Tempestini.

Na niedzielnej scenie Miko Marczyk był zaangażowany w zarządzanie korzyściami, które już miał nad swoimi zwolennikami i właśnie to zrobił. Pod koniec rajdu Polak skurczył się na dziesięć sekund, ale zwycięstwo należało do niego.

Od czasu wygrania Mistrzostw Świata Juniorów Tom Christensen zaliczył jeden ze swoich najlepszych występów – choć nie najlepszy – na drugim miejscu, ostatni etap etapu należał do Kena Dorna. Na jednej platformie trzy samochody z oponami Pirelli.

Po walce o etap – w pierwszym odcinku specjalnym z niedzieli był właściwie trzeci – Lorena straciła trochę energii z powodu problemu ze świecami zapłonowymi w niedzielę i została uderzona przez Simone Tempestini, ale w końcu udało jej się ukończyć na czwartym miejscu… w zaledwie 1,2 sekundy! Z kolei Javier Bardot i Adrian Perez mieli dobry rajd w swoim debiucie z MRF na dziewiątym miejscu.

Należy zauważyć, że Oscar Palomo i Xavi Moreno powrócili na podium Peugeotem 208 Rally4 w ERC4 i kontynuowali walkę o mistrzostwo. Ponieważ zwycięstwo w ERC Open przypadł Mārtiņšowi Sesksowi, tym razem Suzuki nie miał szczęścia.

Tak przebiegają mistrzostwa

  1. Efren Lorena – 89 punktów

  2. Nil Solans – 65 punktów

  3. Szymon Tempestini – 55 punktów

  4. Arminto Arazo – 45 punktów

  5. Javier Bardot – 44 punkty

A jeśli chcesz przeczytać takie wiadomości, odwiedź nasz Flipboard

READ  Ksiądz karze polskich mężczyzn za zburzenie pomnika