14 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Latynosi” znają już swoich przeciwników w pierwszej rundzie mundialu w Polsce i Szwecji.

The Hiszpańska drużyna siatkówkiważny Wicemistrz Europyzmierzą się z następującymi drużynami Czarnogóra, Chile i Iran W pierwszym etapie Mistrzostwa Świata w Polsce Tak Szwecja 2023, zgodnie z losowaniem, które odbyło się w najbliższą sobotę 2 lipca w Katowicach. Chile, jeden z rywali Hiszpanii, trenuje obecnie Mateo Garralda z Burla.

Hiszpański zespół zbudowany na Grupa A, W Polsce rozegrają swoje mecze pierwszej rundy Kraków.

W przypadku wzięcia udziału w losowaniu „Latynosi” posianyMierzone będzie osiągnięcie jednego z trzech najlepszych miejsc w grupie Drugi etapOdbędzie się również w Krakowie Trzech najlepszych finalistów w grupie B, Tworzy zespoły z Francja, Polska, Arabia Saudyjska i Słowenia.

Dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do ćwierćfinału, który zostanie rozegrany w Gdańsku, który będzie gospodarzem jednego z dwóch półfinałów.

Rzeczywiście, Hiszpania, która zdobyła brąz na ostatnim mundialu w Egipcie, pojedzie do innego kraju-gospodarza turnieju, Szwecji, tylko wtedy, gdy zagra w meczu finałowym lub o trzecie miejsce w Sztokholmie.

Mistrzostwa Świata w Polsce i Szwecji odbędą się w czterech polskich miastach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Bloku – oraz pięciu szwedzkich miastach – Sztokholmie, Göteborgu, Jönköping, Kristianstad i Malmö – od 11 do 29 stycznia. 2023.

Grupa A (Kraków/POL)
Hiszpania, Czarnogóra, Chile i Iran
Grupa B (Katowice/POL)
Francja, Polska, Arabia Saudyjska i Słowenia
Grupa C (Göteborg/Szwecja)
Szwecja, Brazylia, Afryka 2 i Urugwaj
Grupa D (Christianstadt/Szwecja)
Islandia, Portugalia, Węgry i Korea Południowa
Grupa E (Katowice/POL)
Niemcy, Katar, Serbia i Afryka 5
Grupa F (Kraków/POL)
Norwegia, Macedonia Północna, Argentyna i Holandia
Grupa G (Jankoping/Szwecja)
Afryka 1, Chorwacja, Afryka 3 i USA
Grupa H (Malmo/Szwecja)
Dania, Belgia, Bahrajn i Afryka 4

READ  W Polsce znaleziono prochy ponad 8000 ofiar nazistowskich obozów koncentracyjnych