3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Latynosi pożegnają się z Quencą, która zmierzy się z Polską w El Circle

Hiszpanie Jordiego Ribeiry odcięli kurtynę podczas wizyty w Quenca i rozpoczęli na żywo teleportację XLVI Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn przeciwko Polsce w El Circle Sports Center, który rozpocznie się ósmego o 20:00.

Reprezentacja Hiszpanii, która wyraźnie narzuca Iranowi udział w Mistrzostwach Europy w 2022 r. na Węgrzech i Słowacji, chce awansować o mniej niż tydzień: „Chcemy jeszcze jeden mecz”, powiedział, „ale mam nadzieję, że tak się stanie. przydatne w przygotowaniu zespołu.” „

Jeśli chodzi o Polskę, Jordi Ribeira wyjaśnia, że ​​bardzo różni się od Iranu, zespołu, który angażuje nas w więcej testów fizycznych i ugruntował swoją pozycję, grając agresywnie z tyłu, wprowadzając nowych graczy. Z możliwością obrony 5-1 do 6-0. Do tego „jest strzał z zewnątrz do ataku, jedna i największa czopa”.

Siła fizyczna Polski jest jednym z głównych czynników Latynosów: „W zeszłym roku mieliśmy kłopoty w Egipcie, jutro będzie ciężko” – mówi skrzydłowy Barசாy Angel Fernandez. Ze swojej strony Jorge McVeigh zaznacza, że ​​„są świetnymi graczami, mają nadwagę, a to zmusi nas do skupienia się i aktywności przez 60 minut”. Z drugiej strony drużyna Quero mówi: „Cieszę się, że znowu zagram w moim kraju i chcemy dalej nabierać pewności siebie i pasji do naszego debiutu na Mistrzostwach Europy”.

Z remisem na korzyść Latynosów przecięli szlaki Hiszpanii i Polski 47 razy: 16 porażek i 5 remisów w 26 meczach. Po wygraniu rundy wstępnej (26:27) Mistrzostw Świata 2021 w Egipcie w zeszłym roku, Hiszpania ma teraz dziewięć niepokonanych meczów z Polską, z ostatnim pozytywnym wynikiem (29:28) od 1 lutego 2015 roku na Mistrzostwach Świata 2015 w Katarze Mistrzostwa w wojnie o brąz.

READ  Polska nałoży nowe ograniczenia na przyjazd z Wielkiej Brytanii