15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Latynosi, którzy podbili serce księcia, a dziś noszą korony

napisałem w Sławni ludzie The

Czy jest lepszy sposób na celebrowanie miłości między dwojgiem ludzi niż ceremonia zaślubin, może to być prosta, elegancka, nowoczesna, vintage, elegancka, intymna lub z wieloma gośćmi, ale są też członkowie rodziny królewskiej, do których należą członkowie wyższych szeregi afiliantów rodzina królewska Uważane są za ważne wydarzenia państwowe i cieszą się dużym zainteresowaniem lokalnym i międzynarodowym.

Przypomnijmy sobie niektóre z najsłynniejszych ślubów królewskich: tam Lady Di i Książę Carlosże Don Juan Carlos i Królowa SofiaRainier Monako i Grace Kelly Książę Felipe i Doña Letizia Bez wątpienia Meghan Markle I książę Harry.

Ale choć trudno w to uwierzyć, Niejeden europejski królewski zakochał się w uroku, charyzmie i inteligencji latynoskich kobiet. Nie spodziewałeś się, że tak się stanie? Cóż, jest to rzeczywistość dla tych młodych kobiet, które wstąpiły w majątek przez małżeństwo.

Genowewa Casanova

Meksykańska Genoveva Casanova poślubiła syna księżnej Alby Caetano Martinez de Irojo w 2005 roku i rozwiedli się dopiero dwa lata później. Dziś nadal mieszka w Hiszpanii, gdzie w życiu publicznym cieszy się swobodną osobowością.

Maxim Holland

Być może jeden z najbardziej znanych członków rodziny królewskiej, Maxima pochodzi z Argentyny i ma imponującą karierę w dziedzinie badań i rozwoju technologii dla różnych banków na całym świecie.

Ale jej życie zmieniło się dramatycznie, kiedy poznała ówczesnego księcia Willema-Alexandera podczas podróży do Sewilli w Hiszpanii w 1999 roku.

Para zakochała się i poślubiła dwa lata później, podczas której Maxima została księżniczką. Mają 3 córki: Catalinę, Alejandrę i Ariandę.

Kiedy matka Williama abdykowała z tronu w 2013 roku, stał się Król Holandii i Maxima Otrzymał tytuł królowej.

Tatiana Santo Domingo

Po ponad pięciu latach związku młody Kolumbijczyk i drugi w kolejce do tronu Monako, Andrea Casiraghi GrimaldiMieli bajkowy ślub pod śniegiem w szwajcarskich Alpach 4 lata temu i mają już dwójkę dzieci.

READ  OV7: Członkowie odłożyli na bok swoje różnice i wznowili trasę z okazji 30-lecia

Maria Teresa z Luksemburga

Urodziła się w Hawanie na Kubie w zamożnej rodzinie, która pozwoliła jej studiować za granicą, gdzie poznała mężczyznę, który miał zostać jej mężem.

Henryk z Nassau-Wilburg i Bourbon-Parma (tak poważnie nazywa się jego nazwisko) rozpoczęli swój związek z Marią Teresą, gdy oboje studiowali na Uniwersytecie Genewskim w Szwajcarii.

Para wyszła za mąż w 1981 roku i obecnie są Książęta Luksemburga: Pozycją Enrique jest bycie głową państwa w swoim kraju rządzonym przez konstytucyjną monarchię parlamentarną.

Tatiana z Grecji

Urodzona w słynnym mieście Caracas w Wenezueli Tatiana Platnik, obecnie księżna Grecji i Danii, od dzieciństwa związana jest z rodziną królewską.

Jej babcia była hrabiną, więc od najmłodszych lat doskonale zdawała sobie sprawę z zasad i wymagań związanych z przynależnością do rodziny królewskiej.

Przed ślubem studiował socjologię i pracował z legendarną projektantką Diane von Fürstenberg. W 2010 poślubiła Mikołaja, książę grecki

Marie Chantal Miller

Urodzona przez matkę z Ekwadoru i amerykańskiego ojca, Marie spotkała księcia Mikołaja z Grecji i Danii na randce w ciemno w 1992 roku i pobrali się podczas wystawnej ceremonii w Londynie na oczach ponad 1200 gości.

Maria Małgorzata Burbon

Urodziła się w Caracas w Wenezueli pod nazwiskiem Maria Margherita Vargas de Santaela i należy do zamożnej rodziny, która jest właścicielem zachodniego banku dyskontowego tego kraju.

Studiowała pedagogikę, zanim poznała przyszłego męża na ślubie siostry, który okazał się następny Następca tronu Francji, Louis Alfonso de Bourbon.

Para wyszła za mąż na Dominikanie w 2004 roku i ma czworo dzieci: Eugenię, Luisa, Alfonso i Enrique.

Marguerite współpracuje obecnie z Francuskim Czerwonym Krzyżem, gdzie uważa się, że jej tytuł uczyniłby ją królową, gdyby kraj nadal miał monarchię.

Alessandra Hannover

Znana również jako Alessandra de Osma, urodziła się w Peru i ostatecznie poślubiła księcia Christiana z Hanoweru, członka Niemiecki dom królewski

READ  Chris Evans i Scarlett Johansson występują razem w filmie

Alessandra studiowała prawo, a później skupiła się na modzie, tworząc własną markę odzieżową. Moy i sass.

Od 2012 roku jest w związku z Christianem, a w 2018 roku po ślubie z nim została księżniczką. W lipcu 2020 roku na świat przyszli bliźniacy Nicholas i Sophia.

POLECANE WIDEO: Kierowca ciężarówki zdobywa ducha na autostradzie i spreadach w Baja California