3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lady Oxxo: Yollette Torres stara się zdetronizować kasjerkę Oxxo jako najpiękniejszą

Lady Oxxo: Yollette Torres stara się zdetronizować kasjerkę Oxxo jako najpiękniejszą

Julia Torres Charyzmatyczna modelka, która podbija sieci społecznościowe za każdym razem, gdy publikuje nowe zdjęcie, teraz robi to ponownie, pokazując swoje plecy w obcisłych białych dżinsach, które podkreślają oszałamiający kształt jej bioder, które rozpalają emocje jej fanów i kolejny wspaniały wygląd . Influencer jest zagrożony.

kasjer oxxoAlex Silva był uważany za jedną z największych gwiazd meksykańskiego łańcucha pokarmowego. W bardzo krótkim czasie ta piękność stała się ogromną influencerką, która chwali się sprawami, które wykonuje, a także popisuje się swoim ciałem. Cóż, teraz wygląda na to, że Torres chce ją zdetronizować.

Julia Torres. Źródło: Instagram @yuliett.torres

Modelka Yollette Torres jest gorąca na Instagramie

Julia Torres Ma 10,3 miliona obserwujących na Instagramie i ku uciesze swoich fanów wrzuciła filmik, na którym czerwona bluzka wiązana z przodu ujawnia efekty ćwiczeń na siłowni z widocznym brzuszkiem, a do tego całkowicie eksponuje biodra. białe dżinsy.

Ubrania są bardzo podobne kasjer oxxoBo ubrania tej sieci są bardzo podobne do tych, które nosi Torres. Dlatego wielu w sieciach mówiło o modelu OnlyFans, który chce obalić Alexa Silvę, a ponieważ wideo stało się wirusowe, wydaje się, że jej się to udało.

Konkurować z Julia Torres To nie jest do zwykłego chodzenia, ponieważ liczba wyznawców jednego i drugiego jest nieporównywalna. Pamiętajmy, że oryginalny kasjer Oxxo ma tylko 399 000 fanów, co nie stanowi nawet 10% tego, co ma Torres. Miejmy nadzieję, że zobaczymy, jak ta pozornie bardzo nierówna walka trwa.

Czytaj

Juliet Torres ujawnia, że ​​miał romans z byłym graczem z Ameryki i Cruz Azul, który był żonaty

Yollette Torres rocks kabaretki w koronkowym body i kabaretki