27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

La Más Draga: Galilea Montejo zatrzasnęła się jako „Ona jest wilkiem” po tym, jak została powołana jako sędzia

Scena dla tego trzeciego aktu składała się z tematu rewolucji meksykańskiej (zdjęcie: Screenshot/YT The most Dredge)

Najbardziej pogłębiarka 4 Stał się bardzo kontrowersyjny i wyzwolił wszelkiego rodzaju opinie lub krytykę ze strony członków społeczności LGBTTTQIA+. I przy tej okazji nigdy nie przestał zaskakiwać zapraszając go więcej i nic mniej Galilea Montego jako sędzia.

Tematem tego programu były poranne programy telewizyjne, dlatego obecność „La Galli” była bardzo mile widziana przez uczestników. Dlatego na pytanie, jaką rolę miałaby odegrać, szybko odpowiedziała:

“(Chodź) Między czymś w rodzaju słodkiego słodkiego, między wilkiem, a także odrobiną Loli Descortés. To nie w porządku, to nie może być jagoda, tak, picotta też trochę, ale trochę – powiedział gospodarz Dziś.

Tak więc podium dla tego trzeciego rozdziału składało się z tematu rewolucji meksykańskiej, więc uczestnicy musieli odgarnąć i dopasować tę koncepcję. Na dzisiejsze wyzwanie musieli parodiować poranne programy, które zwykle oglądają w telewizji.

    Montejo był również podekscytowany niektórymi kostiumami i wyglądem (Zdjęcie: Screenshot/YT La más draga)
Montejo był również podekscytowany niektórymi kostiumami i wyglądem (Zdjęcie: Screenshot/YT La más draga)

Z tego powodu i w dobrze znanej dziedzinie, Galilea szybko nabrała pewności siebie i zaczęła wymieniać mocne i słabe strony konkurentów..

„Trochę się zgubiłem, bo nie wiedziałem, Rozumiem, że był ranny, ale trochę straciłeś charaktere “,” Jak drogo, ale Wtedy widzę twoją twarz znaną jako Fey, Potem reprezentował Lorenę Herrerę, a potem jak Lady Gaga ”, to niektóre z krytycznych uwag artystki podczas jej udziału.

Ale nie wszystkie komentarze były negatywne, ponieważ Montego był również podekscytowany niektórymi kostiumami i wyglądem.

„Jesteś artystą, co za barbarzyńca. Chcę ci tylko powiedzieć, że po tym chcę cię zobaczyć, nie wiem, chciałbym nawet kupić od ciebie więcej obrazów” – powiedział PaperCut.

Podczas gdy Lupita Koch powiedziała: „Podoba mi się, że nie wstydzisz się, bo mówią: ‘Niepełnosprawni’, nie, nie, nie. Niepełnosprawni to ten, kto nie wie, że istnieją osoby niepełnosprawne i że to ich mniej lub bardziej nie czyni. Podoba mi się, że nie jesteś nieśmiały i że stoisz na scenie, robiąc to, co kochasz najbardziej i popisując się.

Kierowca cieszył się programem (Zdjęcie: Zrzut ekranu / YT Najbardziej pogłębiarka)
Kierowca cieszył się programem (Zdjęcie: Zrzut ekranu / YT Najbardziej pogłębiarka)

W kolejnym rozdziale nowego sezonu pojawiła się kolejna znana twarz, Camila Sodi, gdzie oprócz trafnych komentarzy, krytyki i rekomendacji zaprezentowała niesamowity makijaż, garderobę i fryzurę.

READ  3 znaki zodiaku 26 września 2021 r. Będziesz miał wspaniały dzień

“Mój pierwszy raz. Jestem spragniony, żeby to obejrzeć. Jestem podekscytowany, moje serce trochę wali. ITak się cieszę, że jestem z tymi pięknościami„Jak przedstawiła się Camila.

Oprócz tego, że deklaruje się jako wielka fanka sztuki drag, twierdzi, że ma wiele podziwu dla profesjonalistów, ponieważ wie, jaka praca toczy się za kulisami, że taki pokaz mógłby się wydarzyć.

„Jestem wielkim fanem i przez całe życie byłem bardzo blisko przeciągania sztuki. Odkąd byłem mały z moją ciocią, którą wszyscy tak dobrze znają, byłem bardzo blisko wystaw i wszystkiego, co musi się wydarzyć w tym celu tak się stanie, że zobaczymy. Mam dla nich wiele podziwu – powiedział.

A przed zejściem ze sceny poprosił wszystkich oglądających spektakl o wsparcie losowania meksykańskiego, bo wszystko, czego używają, kosztuje. Jako pierwsza przekazała darowiznę jednemu z uczestników.

Czytaj