30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„La Mars” Aguirre powraca do OnlyFans ze zdjęciami w bieliźnie. Masz problemy finansowe?

Któż nie pamięta tej lekceważącej dziewczyny, która kwestionowała skuteczność meksykańskiego systemu edukacyjnego? Odkąd osiągnął sławę Marcela zmianaznany jako MarsZostań osobowością medialną Starał się wszelkimi sposobami sprowokować gniew pewnej części społeczeństwa… i odniósł sukces. Jednak czas minął i teraz jest widoczny tylko w sieciach społecznościowych Tylko fani.

Skorzystaj z piękna, które Ci się podobało21-latka zwróciła uwagę całego świata, ogłaszając, że zarejestrowała konto na ekskluzywnej platformie. Jednak nie minęło dużo czasu, zanim wspomniał, że pielęgnowanie jej wymaga czasu i w rezultacie uniemożliwia mu robienie innych rzeczy.

La Mars zorganizowała kolejną sesję zdjęciową dla OnlyFans (Zdjęcie: Instagram @marsaguirreoficial)

następnie Wspomniał, że jego życie upada „a to wszystko z powodu Tylko fani. To sprawiło, że wielu uwierzyło, że opuści platformę, aby uniknąć niepokoju, ale wydaje się, że tak nie było, ponieważ ogłosił na swoim koncie na Instagramie, że przeprowadził już nową sesję dla „zablokowanej platformy”.

Subskrybenci konta Mars mogą być mile zaskoczeni (Zdjęcie: Instagram @marsaguirreoficial)

Czy Mars ma kłopoty finansowe?

Dopiero na Instagramie, gdzie Mars Ponad 160 000 obserwujących powiedział, że miał zabawną sesję zdjęciową Tylko faniWydaje się, że nie radzi sobie źle, bo mimo że zasłużył na pewną nienawiść za swoje komentarze i pewne działania, takie jak wkładanie prezerwatywy do ust i wyjmowanie jej z nosa, natychmiast stał się fanem, gdy zobaczył swoją śmiałość w zdjęcia.

La Mars jest miłośnikiem czytania (zdjęcie: Instagram @marsaguirreoficial)

Reklama, którą tworzył od początku tego miesiąca, składa się z trzech obrazów, ale podkreślił ostatni, w którym w oczywistym żartobliwym tonie podkreślił, że „wykorzystuje stwory”, odnosząc się do swoich roślin, pomagając mu zapłacić czynsz , bo jak wielu wie, przez lata mieszkała sama w Mexico City.

Marcella Aguirre, która od razu otrzymała aplauz i pochwały od swoich fanów, którzy również byli zachwyceni jej długimi, ciemnymi włosami, napisała: „Tu stukamy w stworzenia, aby pomóc opłacić czynsz. Nowa sicz na zakazanej platformie”.

La Mars otoczyła się roślinami do swoich nowych zdjęć (Zdjęcie: Instagram @marsaguirreoficial)

Czytaj:

Erasmo Catarino ponownie spotyka Julię i śpiewa jej „La Niña Fresa”.

Okładka magazynu Brada Pitta budzi kontrowersje. Aktor wydaje się unosić martwy

Celia Laura i Carly Ruiz ujawniają nowe zdjęcie bikini przed morzem

READ  Javier Siriani oskarża Sergio Mayera o fizyczną napaść na niego za pytanie o książkę Annabel Hernandez