30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

La Jornada – nowa prawicowa grupa, która „dąży do ochrony” hiszpańskich firm

Meksyk. Senatorowie i przedstawiciele Moreira ostrzegli, że należy wyjaśnić źródło finansowania Patria Unida i ostrzec, że jest to „mała grupa” i będą w pogotowiu, ponieważ „jak pokazał Vox w Hiszpanii, intencją jest destabilizacja demokracji rządy i wspierają powstanie dyktatur.

Przedstawiciele Lionel Godoy i senator Antares Vazquez i Cesar Craviotto wskazali, że za tą podstawą stoi Partia Akcji Narodowej (PAN) i Fox w obronie interesów hiszpańskich firm energetycznych, którym rząd Andrésa Manuela Lopeza Obradora uniemożliwił kontynuowanie korupcji praktyki.

„Wydaje mi się, że jest to kolejna kartka z listem i nie będzie miała żadnego znaczenia w meksykańskim elektoracie, ale zawsze trzeba uważać i zawsze trzeba być czujnym, bo zazwyczaj są to ugrupowania, które powiązania ze skrajnie prawicowymi partiami w Europie i Ameryce” – skomentował deputowany Godoy. Łacina stara się wywołać zamieszanie, próbując powstrzymać postępowe rządy.

Ze swojej strony senator Antares Vazquez wskazał, że nie ma wątpliwości, że Patria Unida jest powiązana z Algierską Partią Robotniczą, a skrajnie prawicowe ugrupowania, takie jak El Yunque i Fox, dzielą postawy rasistowskie i klasowe, chociaż „w sposób obłudny”. , członkowie PAN wypowiadają tu inną retorykę”.

Przynajmniej, dodał, Vox publicznie przyznaje, że jest to sprzeczne z prawami imigrantów i kobiet.

Zauważył, że przemówienie Alice Galvan, która była doradczynią członka PAN Alejandry Reynuso, a teraz przewodniczy Fundación Patria Unida – „która powinna nazywać się Patria Vox” – jest taka sama jak przemówienie PAN, przeciwko prezydentowi Andresowi Manuelowi Lopezowi Obradorowi. polityki dotyczące oszczędzania ropy i energii elektrycznej.

Senator Cesar Craviotto zgodził się, że PAN i Vox wspólnie bronią hiszpańskich firm, takich jak Iberdrola, którym rządy Vicente Fox i Felipe Calderón przyznały niezasłużone przywileje. Dodał, że trzeba też mieć świadomość, skąd pochodzą środki potrzebne do sfinansowania nowej skrajnie prawicowej instytucji, która przewidziała przyszłość podobną do Frontu Narodowego Antiamlo (Frina).

READ  Medellin: Mężczyzna, który masturbował się w metrze, jest poszukiwany ze swoimi kamerami