2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

La Jornada – El Tri nie zagra inaczej z Polską: Martino; Dziś zmierzy się z Kolumbią

Meksykańska drużyna przygotowywała się do gry na stadionie Levi’s w San Jose w Kalifornii przed kolejnym meczem towarzyskim z Kolumbią. Na konferencji prasowej trener Gerardo Martino przyznał, że nie zmieni gry swojej drużyny na mundialu w Katarze, choć ostatnio nie działało to dla niego. W gorącej wymianie zdań z mediami zwrócił uwagę, że zamiast mówić o piłce nożnej, programy sportowe dają pierwszeństwo „innym formom informacji”.

„Bardzo trudno jest grać z Polską (ich pierwszym przeciwnikiem w pucharze) w inny sposób. Zawsze oddzielam praktykę od stylu. Bez względu na to, jakiego formatu używamy, budując od podstaw, pchając w górę, nie zmienimy tego. Z drugiej strony nie oceniam pytań jako dobre, złe lub mi się nie podobają. Priorytetowo traktujecie inne rodzaje informacji, my, trenerzy, chcemy rozmawiać o piłce nożnej” – powiedział.

Jeśli chodzi o hodowców kawy, Martino był „głęboko” zasmucony, że nie zakwalifikowali się do Pucharu Świata, ale jest to „zespół o dobrych cechach i, podobnie jak Peru, już opuścił tragedię nie dotarcia do Kataru”. To będzie ciężka rywalizacja.

Również Ojciec Broniąc swojej pracy przed krytyką w środowisku, uważał, że najlepszy w swoim występie jest „zastąpienie młodych graczy, którzy stali się elementami reprezentacji narodowej, takich jak Jorge Sánchez i Johan Vázquez”. Plus „jest sposób na grę, który jest bardzo widoczny”. Na razie podsumował: „Nie myślę o swojej przyszłości, ale to może być każdy”.

Z drugiej strony do walki wkraczają również Argentyna i Arabia. Z Lionelem Messim jako standardem, Albiceleste Zmierzą się dziś z Jamajką w ostatniej rozgrzewce trenera Lionela Scaloniego przed sfinalizowaniem składu na Puchar Świata.

Argentyna przybywa na przedmieścia Nowego Jorku, aby przedłużyć swoją serię bez porażki do 35 meczów. Oczekuje się, że Scaloni wystawi większość swoich początkowych graczy na mniej niż dwa miesiące przed otwarciem Mistrzostw Świata 22 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej.

READ  Premier Polski chce porozumieć się z UE w sprawie prawa i sprawiedliwości

Od pokonania Brazylii 2:0 w półfinale Copa America w lipcu 2019 roku, Albiceleste Z 23 wygranymi i 11 remisami, bez przegranej. Jeśli osiągnie 35 meczów bez porażki, dołączy do serii osiągniętych przez Hiszpanię (w latach 2007-2009) i Brazylię w latach 1993-1996.

Tymczasem Arabia Saudyjska będzie próbowała odzyskać zaufanie przeciwko Stanom Zjednoczonym w Murcji po trzech meczach bez wygranej. Zremisowali 0:0 z Ekwadorem i przegrali 1:0 z Wenezuelą i Kolumbią.