15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„La Güereja”: To właśnie zrobiłem po opuszczeniu Azteca Morning TV برنامج

Maria Elena Saldana Jest jedną z najbardziej kochanych i pamiętanych aktorek w środku serialu dla swojej postaci Guereja’Mimo, że pozostaje z dala od światła reflektorów skandal Aby przeciwdziałać oszustwom Serge Sendl Zabierz to prosto w oko huraganu.

Serge Sendl Urzeczywistniłoby to jego rolę jako fikcyjnego złoczyńcy, o co został oskarżony Fałszerstwo Jorge Renoso, mąż Noelii, bo rzekomo ukradł sześć Nieruchomości sprzedawać później oszukańczo i wśród kupujących Maria Elena Saldana.

Może Cię zainteresować: Sergio Sendel: Od serialowego złoczyńcy do rzekomego oszustwa, historia, która sprawiła, że ​​znalazł się w oczach opinii publicznej

Aktorka kupiła nieruchomość, nie wiedząc, co się dzieje, a następnie sprzedała ją Aktor Robin Cerda. Teraz Jorge Renoso potępił Sergio Sendela za sprzedaż nieruchomości, których całkowity koszt jest bliski 50 milionów pesos.

Maria Elena Saldania jest uwikłana w skandal oszustwa. Zdjęcie: Instagram @mariaelenasalof

Co się stało z „La Güereja”?

aktorka, komik Piosenkarka cieszyła się ogromną sławą w latach 80. i 90. ze swoją córeczką Mariquitą Perez Castro, lepiej znaną jako „Guereja”, obok aktora Benito Castro, a następnie kontynuował swoją udaną karierę w branży podczas różnych porannych programów.

Maria Elena Saldana 59 latTrzyma się z dala od światła reflektorów i jest przed kamerami ze swoją słynną osobowością. Chociaż zachowuje szczegóły pliku Życie prywatne W całkowitej tajemnicy, za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, w których komunikuje się ze swoimi fanami.

Może Cię zainteresować: „La Güereja”: co stanie się z aktorką po zakupie nielegalnej własności od Sergio Sendela?

Aktorka nadal podbija swoich fanów pseudonimem „La Güereja”, choć teraz na platformach takich jak TikTok i Instagram z zabawnymi filmami pokazującymi jej talent jako aktorki i komika.

Czytaj:

Maria Elena Saldania: „La Güereja” bije TikTok tym zabawnym rapem | wideo

Słynny aktor Cine de Oro otworzył drzwi serialu Benito Castro, to jego historia

Benito Castro krytykuje Mario Pezaresa za serial o Paco Stanley: „Z powodu choroby i gospodarki” | wideo

READ  Królowa Elżbieta II z Wielkiej Brytanii świętuje 70 lat na tronie: to był dzień, w którym dowiedziała się o śmierci swojego ojca | rodzina królewska | nieruchomość | nnda nnni | Ludzie