27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

La casa de papel: 8 rzeczy o serialu Netflix, które tylko fani wiedzą | Sezon 5 Część 2 | Seria | Sława

co się stało wSerial Netflix miał premierę w drugiej części piątego sezonu w piątek, 3 grudnia, z ekscytującym finałem, który podzielił fanów na całym świecie.Serial Alexa Peny jest obdarzony nie tylko wspaniałymi postaciami, takimi jak Profesor (Alvaro Morte), Tokio (Ursula Corbero). ) i Nairobi (Alba Flores) i Berlinie (Pedro Alonso), ale też świetne momenty i szczegóły.

pytania i odpowiedzi: Ile wiesz o „La casa de papel”?

ale fenomen jeszcze nie skończone. Na całym świecie pojawiają się nowe historie, Oprócz cytaty Od obietnicy więcej uczuć.

„Papierowy dom” w scenie zapamiętanej w Tokio. (Zdjęcie: Netflix)

8 kluczy do „LA CASA DE PAPEL”, ​​które znają tylko prawdziwi fani

8. Nairobi nie należy do historii

Jedna z najfajniejszych danych”„Czy to jest znaczek? Nairobi, z interpretacją Alba Flores, nie będzie istnieć. Literatura fikcyjna w swoim pierwszym tekście nie uwzględniała tej symbolicznej roli seria Netflix. Jednak Alex Pena, twórca opowieści, współpracował z Floresem nad „facebook a facebookA kiedy rozmawiali o projekcie Bandit, poprosił ją o stworzenie kobiecej postaci i przywrócił aktorkę do życia w Nairobi.

więcej informacji: Jak oglądać serial La casa de papel sezon 5 część 2 online?

Alba Flores jako Nairobi "Kradzież pieniędzy".  (Zdjęcie: Netflix)
Alba Flores jako Nairobi z „La Casa de Papel”. (Zdjęcie: Netflix)

7. Mundur

ten czerwony strójWraz z maskami są częścią ikonografii „La casa de papel”. Nie można go pominąć we wszystkich porach roku i jest używany od tego czasu Ansar Nawet wtyczki. Z tego powodu wielu zastanawiało się, ile odzieży było używane w okolicy pięć sezonów. Na to pytanie odpowiedział: Carlos DiezScenograf telewizyjny: W sumie było 500 kostiumów, po osiem sztuk dla każdej postaci. Stwierdzono w „The Indian Express”.

Czerwony mundur to jeden z symboli "Kradzież pieniędzy".  (Zdjęcie: Netflix)
Czerwony strój jest jednym z symboli „La casa de papel”. (Zdjęcie: Netflix)

6. Rezolucja ITU

Większość fanówKradzież pieniędzyNie wyobrażają sobie serialu bez wyjaśnień Raquel lub innej aktorki Itziar Etonio. Ale mogło się to zdarzyć, ponieważ aktorka odmówiła wcielenia się w rolę przestępcy w napadzie na pieniądze. Grała policjanta przez lata w „Goenkel’, więc dużo myślał o swojej odpowiedzi na serię Alex Pena. Jednak podczas czytania pliku scenariuszZgodziła się zostać niezapomnianą Raquel.

Itziar Ituño jako Raquel in "Kradzież pieniędzy".  (Zdjęcie: Netflix)
Itziar Ituño jako Raquel w „La casa de papel”. (Zdjęcie: Netflix)

5. „Południowy dom papieru”

Jedną ze świetnych wiadomości o produkcji „La casa de papel” jest potwierdzenie, że zostanie w nim zmodyfikowana Korea Południowa. po sukcesie”gra w kalmary”, oprócz bogatej tradycji świetnych filmów i seriali w tym kraju, Netflix zdecydował się zaryzykować z adaptacją, w której pojawi się obsada. Yoo Ji Tae Park Hye Soo, gwiazda „gra w kalmaryw swoim zespole.

dostosowanie "Kradzież pieniędzy" Warto świętować, jak spektakl Profesora i Berlina.  (Zdjęcie: Netflix)
Cytat z „papierowego domu” zasługuje na uczczenie, podobnie jak scena z Profesorem i Berlinem. (Zdjęcie: Netflix)

4. Matilda Tokyo i Natalie Portman

Kolejnym wielkim szczegółem „La casa de papel” jest podobieństwo, jakie ma Jak na przykład, osobowość Urszula Corbero, z Matilda Di Natalie Portman zatrudnienie „profesjonalistaOd fryzury i szyny na szyję po relację ojca z córką z filmu i serialu Tokio i profesor.To nie przypadek, ale decyzja hiszpańskiej aktorki, która jest fanką kultowy charakter.

Tokio to jedna z najmilszych postaci w świecie "Kradzież pieniędzy" (Zdjęcie: Ursula Corbero/Instagram)
Tokio to jedna z najbardziej lubianych postaci w „La casa de papel” (fot. Úrsula Corbero / Instagram)

3. Waga Berlina

osobowość Berlin Był to jeden z najbardziej ekscytujących seriali Netflixa. Niepoprawny politycznie złoczyńca, znienawidzony i atrakcyjnie postrzegany przez zwolenników, był jednym z problemów nękających osoby odpowiedzialne za fantasy i Penę. Ponieważ ten pierwszy naciskał na niego, by dostał rolę Pedro Alonso, czego odmówił. Serial chciał usunąć Berlin za jej komentarze, a ostatecznie Pina zdała sobie sprawę, że usunięcie przestępcy było dobrą decyzją, aby dać siłę innym jego bohaterom. Powiedział w „Domek z kart: fenomen”.

uważane za
Berlin to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w La casa de papel. (Zdjęcie: Netflix)

2. Projekt nauczyciela

nauczyciel Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w telewizji. Ze względu na jego inteligencję i kreatywność zagrała tę postać Śmierć Alvaro To kluczowy element serii stworzonej przez Alexa Penę. Ale niewiele osób wie, że aktor był odpowiedzialny za nadanie mu tego spojrzenia, które sprawia, że ​​uchodzi za normalną osobę. Tłumacz podsunął projektantom pomysł, aby profesor wyglądał jak zwyczajna, a nawet nieśmiała osoba, wymiar kontrastujący z instynktem wszystkich włamań.

Alvaro Morte jako profesor w scenie z tomu 2 z "Kradzież pieniędzy".  (Zdjęcie: Netflix)
Alvaro Morte jako profesor w scenie z drugiego tomu „La casa de papel”. (Zdjęcie: Netflix)

1. Tajemnicza, ale kreatywna maska

Maski „La casa de papel” inspirowane hiszpańskim malarzem Salvador Dali, jak wielu może sobie wyobrazić. Podobnie jak w innych filmach, maski zostały użyte w emocjonalnym projektowaniu fikcji: to „v dla zemsty„, NS Jason Voorfihes zatrudnienie „piątek 13„to zabójca”KrzykW przypadku serialu Netflix został on ugruntowany jako jeden z najważniejszych symboli, który dla profesora skupiał się na idei oporu, dumy narodowej i rewolucji.

Maska Dali jest oczywistym znakiem "Kradzież pieniędzy".  (Zdjęcie: Netflix)
Maska Dali jest oczywistym znakiem „La casa de papel”. (Zdjęcie: Netflix)

Co wydarzy się w drugiej części „LA CASA DE PAPEL 5”?

Pod koniec pierwszej części piątego sezonuObie strony próbują otworzyć inne drzwi, ale w tym czasie Tokio zostaje postrzelone pięć razy i nie ma ucieczki. Pomimo prób Denver, Manili i Rio, podąża śladami Berlina i poświęca się dla gangu. Po tym, jak otoczyła armię, ujawniła, że ​​ma granat i wysadziła wszystkich w powietrze.

Najbliżej jej był Gandhi, więc zdecydowanie nie żyje, tak jak Tokio. Który inny członek Team Sagasta zginął w wybuchu? Ile pozostało do stawienia czoła oporowi, który poniósł duże straty?

„LA CASA DE PAPEL”, czy będzie miał kolejny sezon?

Krótka odpowiedź brzmi nie. Po pięciu udanych sezonach trzeba skończyć dramat, który stworzyłeś Alex Pena, bo jeśli zamierzają rozszerzyć historię tylko dla zysku, ryzykują wszystko zrujnować.

Jeśli myślisz o tym logicznie, wystarczy spędzić 2000 minut powieści na dwóch napadach. Jest tam około 20 filmów, myślę, że wycisnęliśmy wiele postaci, projektu i wszystkiegoAlex Pena powiedział wcześniej .

Dobrze jest zamknąć teatr La casa de papel, który był absolutnie wspaniały i niesamowity, powinien zostać zamknięty z brutalnym sezonem?Dodał w rozmowie z hiszpańskimi mediami.

Ponadto konstruktorKradzież pieniędzy„Uważa, że ​​naprawdę ważne jest, aby wyjść frontowymi drzwiami w dobrym stylu”.Ta mechanika, która doprowadziła do osłabienia łańcucha, została zmieniona. Musisz być dumny z tego, że wybierasz styl. Musisz robić wiele innych rzeczy, wiele innych, a przede wszystkim rzeczy, których nie umiemy robić”.

Zawsze myśleliśmy, że musimy przestać, gdy popyt jest zbyt wysoki dla podaży, kiedy jest jeszcze w „złotym wieku”. Wygląda na to, że to właśnie mieliśmy do czynienia z serialemDodał w wywiadzie z .

To jednak nie koniec „Kradzież pieniędzy„, na warunkach „Tak, mamy duży potencjał do pracy epizodycznej i myślę, że dzięki silnej i potężnej tożsamości bohaterów. Zawsze chcieliśmy, aby postacie miały bardzo złożony i wielowarstwowy projekt. Myślę więc, że prawie wszystkie postacie z Paper House mają dwoistość, którą chcielibyśmy zobaczyć w serialu. Każdy z nich możemy zobaczyć w innych kontekstach”.

Istotnie, 30 listopada 2021 roku, podczas premierowego wydarzenia ostatniego sezonu, premiera została potwierdzona „”Berlin’, który zostanie pokazany po raz pierwszy w 2023 roku w Netflix Będzie bohaterem Pedro Alonso.

Dom Papieru |  Najbardziej niezapomniane chwile
Dom Papieru | Większość niezapomnianych chwil jest nieważna

READ  Ninel Conde: Znaleźli nowe konto bankowe za około 700 000. Czy to pieniądze z oszustwa Larry'ego Ramosa?