26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kuzyn Alexy Hoffman składa odkrywcze oświadczenie na temat Hectora Parry

Kuzyn Alexy Hoffman składa odkrywcze oświadczenie na temat Hectora Parry

Sprawa Hectora Parry i Alexy Hoffman wywołała różne reakcjeZwłaszcza, że ​​wielu nadal kwestionuje oskarżenia, jakie młoda kobieta stawia ojcu. Po ogłoszeniu werdyktu aktora Duff Hoffman, siostrzenica Jenny Hoffman, odpowiedziała oświadczeniem.

Może Ci się spodobać: Taka była reakcja Alexy Hoffman na sędziego Hectora Parrę

„Przełamując ciszę” to zdanie rozpoczynające list Opublikowała go kuzynka Alexy Hoffman, w której zwróciła uwagę na różne niekonsekwencje w sprawie, a także korzystając z okazji ujawniła modus operandi swojej rodziny w odniesieniu do takich spraw, w wyniku czego pojawiła się grupa komentarzy, m.in. autorstwa Danieli Parry.

Kuzyn Alexy Hoffman opowiada o sprawie przeciwko Hectorowi Parrze

w liście Dav Hofmann zaczyna od wyjaśnienia historii manipulacji, której doświadczył przez jej rodzinę, kwestionując sposób, w jaki Jenny Hoffman rzekomo wspierała swoją córkę, argumentując, że sprawa jej kuzyna zostanie wykorzystana jako strategia zemsty.

„W przeszłości byłam małą dziewczynką Hoffmana, która została zmanipulowana, aby przekazywać informacje zgodnie z tym, co powiedziała mi moja rodzina, zawsze dla ich dobra. Ale jako matka i jako część rodziny nie możesz oddać sprawiedliwości w takich sprzeczny sposób. Nigdy nie możesz poprosić dziewczyny, żeby milczała. „I nigdy nie dawaj jej głosu ani ochrony, a kilka lat później, kiedy dowiesz się o tak okropnym znęcaniu się nad swoją córką, weź historię w czasopiśmie, aby oczernić kogoś w na swój sposób. Jest to sprzeczne z rolą matki lub zjednoczonej, opiekuńczej rodziny szukającej sprawiedliwości”.

Jednakże, Duff jasno dał do zrozumienia, że ​​nie ma zamiaru umniejszać historii swojego kuzyna.; Potwierdził jednak, że wszystko mogło być elementem manipulacji aktorką, zwłaszcza ze względu na sposób podniesienia zarzutów wobec Hectora Parry, a później ze względu na rozwój sprawy.

READ  Octavio Ocaña: Tak pamiętała go jego rodzina trzy miesiące po jego śmierci

Nie mogę zignorować wielu anomalii w rozwoju tej skargi, która doprowadziła do skazania mężczyzny na karę więzienia. Nie mogę milczeć, kiedy ciągle obserwuję, jak moja rodzina robi to, czego chce, tylko dlatego, że ma na to środki i możliwości. Nie mogłem siedzieć cicho w kącie, jak zawsze mnie do tego zmuszali, bo byłem czarną owcą, która odważyła się powiedzieć „nie” i wyrazić dezaprobatę dla ich działań. Czuję głęboki smutek, ponieważ czuję się uwięziony. Z jednej strony żałuję, że nie mogę być z Alexą, aby wesprzeć ją w jakiejkolwiek prawdziwej historii. Ale na pewno! Moja rodzina nigdy nie pozwoli mi wkroczyć, ponieważ wiedzą, że będę pierwszą, która zabierze głos i stanie w obronie mojej kuzynki”.

Aktor przebywa w areszcie od prawie 3 lat za rzekomą napaść seksualną na swoją najmłodszą córkę.

Jeśli chodzi o dane, Daniela Parra odpowiedziała na post komentarzem, Dziękuje w nim za podniesienie głosu, a także daje do zrozumienia, że ​​nie żywi urazy do siostry, wręcz przeciwnie, jest gotów jej pomóc, jeśli tak się stanie.

„Dziękuję, Duff, dziękuję ci nieskończenie za podniesienie głosu, dla mnie i mojej siostry, a ty i ja dobrze wiemy, że jest ofiarą swojej rodziny. Mam nadzieję, że wiadomość do niej dotrze i jest blisko ciebie i możesz jej pomóc, jeśli zechce. Ze swojej strony zawsze będę otwarty na dialog i zrozumienie. Dziękuję, Duff. Jesteś niesamowitą osobą, jesteś bardzo odważny.” Napisane przez Danielę Parrę.