29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kup używaną torbę i znajdź historię przesiąkniętą niewiernością

Kup używaną torbę i znajdź historię przesiąkniętą niewiernością

  • Firmy zajmujące się kupnem i sprzedażą towarów używanych, zarówno fizycznych, jak i wirtualnych, rozwijają się na całym świecie dzięki kryzysowi i odpowiedzialnej konsumpcji.
  • Na przykład platforma wymiany używanej Wallapop twierdzi, że torebki były najlepiej sprzedającym się produktem w pierwszych miesiącach 2022 roku.
  • Wyszukiwania w tej kategorii wzrosły o 83 procent w porównaniu z tym samym okresem w 2021 roku.

Kupno i sprzedaż używanych przedmiotów to model biznesowy, który zawsze istniał równolegle do tradycyjnego.

Jednak kryzys wzmocnił to zjawisko: nie jest to już tylko powszechna praktyka sprowadzana do rodziny, przyjaciół i znajomych.

The inflacjaBezrobocie i niskie płace w ujęciu realnym zachęcały do ​​coraz większej liczby platform poświęconych łączeniu sprzedawców i kupujących towary używane, zwłaszcza odzież.

Wielu kupujących podchodzi do sklepów używanych z motywami finansowymi: Zdobądź coś wysokiej jakości za mniej, niż byś wydał, gdyby był nowy.

Sprzedawcy z kolei chcą Zarabiaj dodatkowe pieniądze dzięki produktom, których już nie używasz.

Ponadto istnieje powód środowiskowy: rozwój form Bardziej odpowiedzialna konsumpcja.

Historia ukryta w używanej torbie

Kupowanie używanych produktów może stać się czymś więcej niż tylko tanią, odpowiedzialną i klasyczną konsumpcją.

Spójrzmy na tę historię: kobieta znalazła designerską torbę w swoim lokalnym sklepie z używanymi rzeczami, kupiła ją za 6,99 USD, a kiedy ją otworzyła, Odkrył znacznie więcej, niż się spodziewał.

powiedziała Lenora Silverman, 55-letnia kobieta z Filadelfii w Stanach Zjednoczonych na Twoim koncie TikTok Jest w torbie (Marka Trener fitness) Znalazł osobistą notatkę i ponad 300 dolarów.

„Poczekaj, aż powiem ci, co było w środku”, powiedział Silverman w filmie w sieci społecznościowej, który przekroczył już 1,8 miliona wyświetleń.

Było w środku Koperta z pieniędzmi w małym pudełku ukrytym w tle. Ale to nie było wszystko. Był też list adresowany do kupującego z napisem: „Mam troje dzieci. Oddadzą moje rzeczy za życzliwość”. [una organización benéfica de EE.UU] Kiedy umrę, dzielę się swoim spadkiem na wszystkie moje ulubione rzeczy”.

READ  Co najmniej 10 osób zginęło w szokującym zawaleniu się kanionu na łodziach z turystami w Brazylii

A w tej dziwnej historii ukrytej w używanej walizce jest coś więcej.

Z listu wynikało również, w jaki sposób torba trafiła do ręki właściciela.

„Koleżanka mojego męża dała mi tę torbę trenera wiele lat temu. Właściwie wróciłam do domu wcześnie po odwiedzeniu moich rodziców w Connecticut. [la mujer con la que el marido le era infiel] Musiała szybko wyjechać, bo zapomniała torebki i butów. Używałem tej torby codziennie. Kto wie, czy mój mąż wie, że jest jego dziewczyną? „

Ostatnie linijki notatki zawierały aprobatę. „Daję, bo moje dzieci tego nie chcą, więc kup sobie nową torbę. Z miłością, Marto”.

Umieść tweeta Sprawdź portfele swojej mamy, zanim je podarujesz! #Mówię tylko # Hahaha #znalezione pieniądze # Godna zaufania #dobre intencje #Darowizny # Myśli ♬ Oryginalny dźwięk – Be A Martha

Marta i jej „dziedzictwo”

W komentarzach widzowie wezwali Silvermana do dalszego zbadania sprawy. Kupujący zrobił to i dowiedział się od innych ludzi z okolic Filadelfii, że Martha regularnie odwiedza kilka sklepów z używanymi rzeczami.

Podobno w innych rzeczach, które przekazała Marta, były też pieniądze.

Nie jest jasne, ile innych przedmiotów mogą zawierać rachunki, ale Silverman powiedział zwolennikom, że zamierza dalej szukać i, miejmy nadzieję, znaleźć Martę w prawdziwym życiu, jeśli żyje.

przechwytywanie wideo

Czytaj teraz:

Klienci La Postrería szukają artysty; Wirusowa kelnerka zwiększa doświadczenie i wartość marki

Fani Coca-Coli TaB tworzą kampanię, aby odzyskać napoje

Kup laptopa przez Mercado Libre i zdobądź płytę gipsowo-kartonową