28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kubańscy kanonicy opuszczają bazę szkoleniową w Polsce Pracownicy

Według źródeł kadry narodowej, Kubańscy Kanoiści wyjechali dziś do polskiego miasta Bydgosz, aby trenować przed Mistrzostwami Świata w Raஸ்s w Czechach i Bosnanie w Polsce. Miesiąc ..

Cyrilo i Nuevo nadal łączą się w pary jako bliźniaki. Zdjęcie: Zaczerpnięte z Jith

W skład grupy wchodzą Jose Ramon Belier, Tobiani Evan deuce Alvarez, Sergio Torres, Yarislidi Cyrilo i Catherine Nuevo.

Pelier, mistrz świata juniorów, zmierzy się z Dieguezem Álvarezem w C2-500m w zawodach C1 na 1000 i 5000 metrów, podczas gdy mistrz olimpijski Serguey Torres będzie rywalizował tylko w pojedynczych konkurencjach.

„Czuję się tak dobrze, w tej chwili mam nową metodę; ale zawsze chciałem to zrobić, więc traktuję to jako dodatkową motywację” – powiedział Sergio.

Podobnie dziewczęta Cyrilo i Nuevo pokonują 200 i 5000 m w C1 oraz 500 i 200 m samodzielnie w dwumiejscowym canoe.

Yarisleede Cyrillo skomentował, że jest to bardzo ważna platforma do integracji produktu. „Wtedy to po prostu dotarło do nas. To, co robimy przed trofeami, dobrze czujemy się z nadchodzącymi wydarzeniami – dodał.

Wyścigowy Puchar Świata odbędzie się od 20 do 22 maja, a Bosnoński od 26 do 29 maja, jak podaje strona internetowa Międzynarodowej Federacji Kajakarstwa.

READ  Kina Helios w Polsce wycofują z biletów status szczepionki na COVID-19 po publicznym oburzeniu