19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kuba zadebiutowała przeciwko Polsce na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej U21 w Bułgarii

Hawana, wrzesień 21

Narożni zawodnicy Marlon Yant i Jose Miguel Gutierrez, dwaj najbardziej obiecujący kubańscy siatkarze, mają obecnie kontrakty z włoskim klubem Loop Civitanova i francuskim Smund 52.

Inni pod-atakujący to Vector Andrew, Alexei Ramares i Gustavo Bolanos oraz Christian Tondike i Adrian Sirino.

Luis Vidal, Entriel Petroso, Rainier Ibar i Alejandro Miguel Gonzalez byli najważniejsi dla Kuby na Mistrzostwach Świata U-19 w zeszłym miesiącu w Iranie i jako Libero Ricardo Gomez.

Według strony internetowej Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), Kuba i Polska są w grupie B z Bułgarią i Bahrajnem.

Drużyny z Czech, Egiptu, Tajlandii i Włoch zmierzą się w grupie A, Argentyny, Maroka, Belgii i Iranu w grupie C, aw grupie D w Kanadzie, Kamerunie, Rosji i Brazylii.

Mecz przeciwko wszystkim rozpocznie się od rundy, a dwie najlepsze w każdej grupie połączą się E (we Włoszech) i F (w Bułgarii), natomiast te na trzecim i czwartym miejscu będą miały cztery pary stref (G i H), do zmierzenia w tych okolicznościach.

Pierwsze dwie w nawiasach E i F zakwalifikują się do półfinału i finału, a dwie ostatnie trafią do tiebreakera, aby omówić miejsce od piątego do ósmego.

Włochy połączą drużyny walczące o pierwszą ósemkę i Bułgarię grającą jako następną.

(C) Firma EFE

READ  Rosja bombarduje Lwów 40 km od Polski, Ukraina sprzeciwia się przekazaniu Mariupola