2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kuba zadebiutowała przeciwko Polsce na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej U21 w Bułgarii

Hawana, wrzesień 21

Rzutnicy Marlon Yant i Jose Miguel Guterres, dwaj obiecujący siatkarze z Kuby, są obecnie podjęci przez włoski klub Loop Civitanova i francuski Sண்ட்mund 52, aby poprowadzić drużynę wyspiarską.

Innymi atakującymi z boku byli Vector Andrew, Alexei Ramras i Gustavo Bolanos oraz rozgrywający Christian Tondike i Adrian Sirino.

Luis Vidal, Entriel Petroso, Rainier Ibar i Alejandro Miguel Gonzalez byli jednymi z kluczowych postaci Kuby i Libero Ricardo Gomeza na Mistrzostwach Świata U-19 w Iranie w zeszłym miesiącu.

Według strony internetowej Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), Kuba i Polska rywalizują w grupie B z Bułgarią i Bahrajnem.

Drużyny z Czech, Egiptu, Tajlandii i Włoch zmierzą się w grupie A, Argentyny, Maroka, Belgii i Iranu w grupie C, aw grupie D w Kanadzie, Kamerunie, Rosji i Brazylii.

Mecz rozpocznie się rundą według systemu przeciwko wszystkim, a dwóch najlepszych w każdej grupie połączy E (we Włoszech) i F (w Bułgarii), natomiast trzecie i czwarte miejsce będą sparowanymi strefami czterech rzutów (G i H), które należy zmierzyć w tych okolicznościach.

Pierwsze dwie w nawiasach E i F zakwalifikują się do półfinału i finału, a dwie ostatnie trafią do tiebreakera, aby omówić miejsce od piątego do ósmego.

Włochy połączą drużyny walczące o pierwszą ósemkę i Bułgarię grającą jako następną.

READ  Argentyna debiutuje z Polską w Lidze Narodów