1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ktoś używa zdjęcia aktorki głosowej na stronie dla dorosłych – Kudasai

Użytkownik Twittera ”(@yuha_3r)Przypadkowo znalazł dziewczynę o imieniuAoi Miyasaka (宮 あ お い)Na płatnym serwisie randkowymJiten dziewczynaDziewczyna pojawia się z ładną buzią i jest opisywana jako piękna, dodając opis, który pisze: «Aoi Miyasaka, dziewczyna o wyrazistym stylu i dziecięcej twarzy. W chwili, gdy ją spotykasz, nie możesz powstrzymać się od myślenia: „Piękna! To sukces”. Ma świetny styl, dziecięcą buzię i bardzo słodki uśmiech, który od czasu do czasu pokazuje. Jest tak piękna i biała, że ​​daje poczucie przejrzystości i ma piękne nogi».

Oczywiście dowodzą tego trzy zdjęcia, które udostępnił na portalu randkowym (Co również wyraźnie oznacza prostytucję, ponieważ katalog zawiera między innymi kategorie przeglądania, takie jak „flashowanie twarzy”, „obciąganie”, „zabawa analna”). Jasne, dziewczyna jest bardzo piękna, ale czy wiesz, że te zdjęcia przedstawiają aktorkę głosową?

To jest o Lew! Żywa, charyzmatyczna aktorka głosowa Tang Keqi we franczyzie kochać życie! Super gwiazda!!. Zgadza się, osoba, która zarejestrowała się na tej stronie, używa zdjęć aktorki głosowej do promowania się pod innym nazwiskiem. W rzeczywistości jest to problematyczny przypadek, który został natychmiast zgłoszony agencji artysty, mimo że w momencie publikacji tego artykułu aukcja na stronie była nadal aktywna.

Nawiasem mówiąc, musieliśmy przejść do strony 13 katalogu, aby znaleźć dany profil (ponieważ użytkownik ocenzurował nazwę, aby nie publikować oszusta lub oszusta). Konieczność częstego nawigowania, aby znaleźć profil, z pewnością nie był przypadkiem, że użytkownik go znalazł, prawda?

Linia: @yuha_3r na Twitterze

READ  Czy są jakieś niespójności w śmierci Octavio Ocaña? To jest chronologia sprawy