2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Ktoś powinien był coś zrobić”: Kobieta zgwałcona w amerykańskim pociągu na oczach pasażerów

Atak miał miejsce w wagonie podmiejskiego pociągu, najprawdopodobniej w obecności pasażerów, którzy nie zrobili nic, by pomóc ofierze, której tożsamość nie została zidentyfikowana, podczas gdy urzędnik został aresztowany.

Upper Darby, Pensylwania, USA, 17 października (AP) Kobiety On był zgwałcony NS obcy w pociąg Pasażerowie przedmieścia Filadelfii W obecności innych pasażerów, zdaniem policjanta, „powinni byli coś zrobić”.

Nadinspektor Timothy Bernhardt z Departamentu Policji Stanów Zjednoczonych Górne Darby Powiedział, że klienci zostali wezwani do 69th Street Building około 22:00 w środę później napad na pociąg Kierując się na zachód na linii Rynek we Frankford.

Bernhardt powiedział, że pracownik Urzędu Transportu Południowo-Wschodniej Pensylwanii (SEPA), który był w pobliżu, gdy przejeżdżał pociąg, wezwał policję, aby zgłosić „coś nie tak” z kobietą w pociągu.

Policja Cepta, która czekała na następnym przystanku, znalazła kobietę i aresztowała mężczyznę. Kobieta została zabrana do szpitala.

Bernhard opisał ofiarę jako „niesamowicie silną kobietę”, która dostarczyła policji wiele informacji. Powiedziała, że ​​nie znała swojego napastnika.

„Czuje się coraz lepiej” – powiedział Bernhardt. „Mam nadzieję, że przez to przebrnę”.

Wszystkie epizod On był chwytanie w Wideo z monitorowanie Bernhardt powiedział, że w tym czasie pokazywał innym ludziom w pociągu.

„Było, moim zdaniem, wielu ludzi, którzy powinni byli interweniować, ktoś powinien był coś zrobić” – powiedział Bernhardt. Mówi o naszym miejscu w społeczeństwie, to znaczy, kto by na to pozwolił?