5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Która whisky jest lepsza, Passport czy William Lawson?  Oba mają wspólną cechę

Która whisky jest lepsza, Passport czy William Lawson? Oba mają wspólną cechę

napisałem w styl życia The

Znalezienie dobrej i taniej whisky To może być trudne, a wybór osoby zależy od tego, jak się przygotujeszMoże jesteś podekscytowany tym napojem lub po prostu chcesz się nim cieszyć bez dużych inwestycji. Dwie najtańsze i najbardziej znane marki to Paszport, William Lawson. To są jego cechy.

W tym pojedynku na whisky, sędzia Co jest lepsze? Zależy to od wielu czynników, ale są specjaliści, którzy uszeregowali go zgodnie ze swoimi przewidywaniami.

Whisky William Lawson

Jest to mieszana szkocka whisky o słodkim smaku i kremowej konsystencji. Jest fermentowana z wysoką zawartością słodu i chociaż mieszanka została po raz pierwszy wyprodukowana przez William Lawson’s w 1849 roku, obecnie jest własnością Bacardi Company.

Według strony marki whiskyA Posiada aromaty daktyli i rodzynek oraz subtelny smak lakieru do paznokci. w twoim opisie, To whisky, która staje się lepsza z dawką wody mineralnej Można go pić z sokiem z cytryny lub Coca-Colą. Zindeksowali to Jako jeden z najgorszych w Meksyku I jak paszport zrobili swoją listę, ponieważ uważali, że nie nadają się do stania w pozycji pionowej lub na skałach, Ale to działa w przypadku mieszanek, takich jak koktajl whisky z Coca-Colą.

Z drugiej strony witryna Ekscytujące napoje Idealnie nadaje się do picia z Coca-Colą lub sokiem jabłkowym, jak twierdzi, „doskonały wybór jako marka taniej whisky do kolekcji”.

Cena whisky William Lawson zaczyna się od 170 pesos.

Whisky paszportowa

Jest to jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych do znalezienia whisky, jest typu szkockiego i zawiera 40% alkoholu. Mszafki na whisky Opisuje go jako słodki smak, nuty drzewne i cierpkie. Sugerowane połączenie z sodą.

Ekscytujące napoje Zapewnia, że ​​Passport jest również dobry w robieniu blend, chociaż umieszczają inne whisky w lepszych miejscach, ponieważ można je brać samodzielnie i nie łączyć.

READ  Jak zmniejszyć otyłość w wieku 50 i 60 lat? Zrób najlepszy kamforowy krem ​​wyszczuplający

Cena paszportu Zaczyna się od 150 pesos.

Która whisky jest lepszym paszportem czy William Lawson?

Każde danie jest inne i, jak mówią, smaki rozkładają się na rodzaje, więc znalezienie smaku, który pasuje w stu procentach i w ramach budżetu, jest wyzwaniem, które będzie również zależeć od tego, jak napój jest przygotowywany. W tym przypadku, Oboje mają wspólną cechę wyróżniającą: Oceniony jako „dobry”, ale mylący.