28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kto zostanie wykluczony z Exatlón México w niedzielę 16 stycznia?

Meksyk Exathlon Docierając do bardzo stresującego punktu dla wszystkich sportowców na wybrzeżu Dominikany, sezon 5 stał się jednym z najbardziej skomplikowanych dla wszystkich zaangażowanych, ponieważ produkcja musiała wprowadzić pewne zmiany w miarę upływu tygodni, ponieważ oceny nie szły w ciągu Najlepszym sposobem.

Teraz, po kilku miesiącach rywalizacji, Pathfindery i Strażnicy muszą przygotować się psychicznie do ostatecznego starcia przed Wielkim Finałem w Meksyk Exathlon, mając nadzieję, że żaden z jego kolegów z drużyny nie odejdzie w trakcie, ponieważ gdyby tak było, mógłby osłabić obie drużyny w najważniejszym momencie.

Na nieszczęście dla czerwonej drużyny, ich gwiazdor Jair Cervantes został wyeliminowany jako pierwszy w tym tygodniu, pozostawiając tylko 5 sportowców w drużynie Guardians, którzy muszą się zjednoczyć, aby nie upaść.

Z drugiej strony, choć wydaje się, że wszystko było bezpieczne dla Blues, różne spoilery sugerują, że Conquerors również stracą jedną ze swoich supergwiazd, w formie zemsty ze strony The Reds, którzy nie są skłonni dać wkrótce.

Kto będzie kolejnym wykluczonym z Exatlón México w niedzielę 16 stycznia?

Jak słyszeliśmy przez cały tydzień, krążą pogłoski o odejściu niebieskiej zawodniczki, która nie będzie mogła cieszyć się jej ostatnimi dniami podczas Meksyk Exathlon I powinien zostawić wszystkich swoich kolegów z drużyny bardzo blisko Wielkiego Finału.

Chociaż nie ma jeszcze potwierdzenia, jak przeżyć ostatni pojedynek eliminacyjny w tym tygodniu, uważa się, że dojdzie do pojedynku między Mariana Khalil Oraz Paulina Martinez, która po dość zaciętym pojedynku z dużą ilością adrenaliny poprowadzi niebieską uczestniczkę do opuszczenia zawodów.

Jeśli chodzi o technikę obu sportowców, znamy obie Mariana Khalil Podobnie jak Paulina Martinez, udowodniła, że ​​jest jedną z najsilniejszych w swojej drużynie, jednak po odejściu Jaira Cervantesa Red Team nie może na razie przetrwać bez większej liczby sportowców.

READ  Czy jesteś w niebezpieczeństwie? Gospodarz „Venga la Alegría” pojawia się na sali operacyjnej i martwi swoich fanów