20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kto zostanie wyeliminowany od niedzieli 5 września?

trzeci Eliminacja w niedzielę Pojawił się w piątym sezonie Exathlon w Meksyku, gdzie Twoje emocje, strategie i umiejętności są najlepsze. Strażnicy i tropiciele Po raz kolejny zmierzą się ze sobą na jednym z najbardziej złożonych i wymagających torów.

Może Cię zainteresować: Exatlón: Anna Lago i jej chłopak Edgar ogłaszają swoje zaręczyny. (Wideo)

Jednak ten tor przetestuje oba sporty, w których kobiety są zagrożone, a jeden z nich ostatecznie odejdzie z zawodów.

To prawda, że ​​rywalizacja była intensywna, a zarówno czerwone, jak i niebieskie drużyny rywalizowały o dominację w najlepszym realistycznym programie sportowym w meksykańskiej telewizji, który odbywa się na plażach Meksyku. Republika Dominikany.

Kobiety są w niebezpieczeństwie

Zawody w ciągu tygodnia przyniosły kilka bardzo ważnych wyników, a w niedzielę będzie mocny wynik Strażnicy i tropiciele Przeżyją walkę o przetrwanie.

Pozostawiając trzech zawodników do walki na arenie eliminacyjnej, pamiętajcie, że w ostatnich tygodniach drużyna czerwona była drużyną, która nie miała szczęścia i zastrzeliła dwóch swoich zawodników.

Posiłki, które przybyły Exatlón

Wzmacniać zdobywcy, przed wyjazdem Fernando Stala, on jest Ricardo Areola zwariowany, Podczas Antonio Gonzalez Velasco najnowszym członkiem opiekunowie.

Może Ci się spodobać: Exatlón: Kim jest sportowiec, który został gwiazdą TikTok?

Trzeci przyszedł Eliminacja w niedzielę, który zostanie nadany o 20:00 za pośrednictwem sygnału Aztecka Jeden.

READ  Meksyk – Chile Sub 23 na żywo. Dzisiejszy mecz – Igrzyska Panamerykańskie 2023