4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kto został wyeliminowany dzisiaj, w niedzielę, 5 marca?

Kto został wyeliminowany dzisiaj, w niedzielę, 5 marca?

Sportowiec wyjeżdża dziś wieczorem Gwiazda axathlonupo tygodniu pełnym rywalizacji, kłótni i różnic między czerwonym a niebieskim.

Azules uważają, że Pato nie jest w najlepszym momencie Exatlón All Star.

Trzy tygodnie po jego wyeliminowaniu Dan Noyola, Natalie Brito i Valeria PayneW niedzielnej audycji z przygodą pożegna się kolejny pretendent.

Kto odpadnie dzisiaj z Exatlón All Star?

Pamiętajmy, że pierwsza walka o Przetrwanie Wygrali go The Blues, ale w drugiej minucie The Reds zdołali wyrównać. Jeden zawodnik z każdej drużyny pójdzie na pojedynek Usuwanie.

Trzecia i ostatnia bitwa o przetrwanie zostanie rozegrana z innym imieniem uczestnika, który będzie częścią Maximum Fight.

Po wygranej walce The Blues wysłali kolejnego czerwonego zawodnika na ekstremalne warunki walki. W tym wieku i bielizna Zostają wybrani do walki o ciągłość najpopularniejszego reality show w meksykańskiej telewizji. Dwukrotny olimpijczyk został zwycięzcą i zostanie z nim jeszcze co najmniej dwa tygodnie na tej przygodzie.

Po tym Omar musiał zmierzyć się z Kino z niebieskiej drużyny. Piłkarz zdominował test na starcie, ale wyczerpanie fizyczne dało się we znaki, co pozwoliło rozgrywającemu narodzić się na nowo i przypieczętować historyczny powrót.

Kiedy, kiedy i gdzie zobaczysz Exatlón All Star?

Nie przegap dzisiejszego Exatlón All Star i odkryj nowy exodus z najbardziej wymagających krajów i plaż w meksykańskiej telewizji. Dołącz do rozmowy w mediach społecznościowych.

READ  Sergio Canales będzie zawodnikiem Rayados, pozostają tylko szczegóły