25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kto zagrałby Hermionę w „Harrym Potterze”, gdyby Emma Watson odeszła? – nowości filmowe

Na kilka dni przed premierą dwudziestolecia Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu HBO Maxa obieg informacji od uczestników już się rozpoczął. Na przykład Emma Watson miała zrezygnować z Hermiony, jej symbolicznej roli.

Chociaż Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu, specjalny program HBO, który świętuje dwie dekady Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego, nie został jeszcze opublikowany, informacje zaczynają się pojawiać. Na przykład Emma Watson, aktorka, która grała Hermionę Granger, miała zamiar porzucić sagę JK Rowling przed nakręceniem piątego filmu: Harry Potter i Zakon Feniksa. następnie, Co by się stało, gdybyś przeszedł na emeryturę? Bardzo proste, producenci wrócą do pierwszego wyboru, jaki mieli dla tej postaci.

W wywiadzie dla The Huffington Post, Janet Hershenson, pierwszy reżyser filmu, przyznał, że był silny kandydat do przywrócenia Hermiony do życia: Hattie Jones, który miał większe doświadczenie na planie niż Watson, zagrał w filmie fabularnym Madeline w 1998 roku.

„Próbowaliśmy innej małej dziewczynki. Myślę, że właśnie się ułożyła, Madeline. Zrobił świetny film i był to film w stylu Hermiony, więc chyba Emma widziała ją na przesłuchaniach i powiedziała: „Cóż, nie mam szans. tutaj jest’Wyraził to i mimo całej pewności, rola ta została w tamtym czasie nieznana.

Emma Watson myślała o rezygnacji z „Harry’ego Pottera”: „Myślę, że się bała”.

„Postać powinna być czasami denerwująca, ale niezbyt denerwująca. Powiedzieliśmy więc, że przy pierwszej opcji po pewnym czasie będzie denerwujące. Ale z Emmą, poPo pewnym czasie pokochasz to bardziej. Jeden z producentów powiedział: „Czy mogę ją zatrudnić do 21 roku życia?”. Wszyscy odpowiedzieliśmy: O mój Boże. Narodziła się gwiazda.

Jaki był powód decyzji Emmy o opuszczeniu serii Potterów? Jak to ujął, strach. „Tak, Chyba się bałem. Nie wiem, czy kiedykolwiek czułeś, że osiągnąłeś punkt krytyczny, w którym byłeś jak: „To jest na zawsze, teraz”. Sława w końcu wraca do domu w wielkim stylu” – powiedział w programie specjalnym.

20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu Premiera odbędzie się w sobotę 1 stycznia 2022 roku za pośrednictwem HBO Max. Czy chciałbyś zobaczyć Hattie Jones jako Hermionę?