16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Księżniczka Charlotte jest identyczna ze swoją babcią Lady Di, potwierdza to zdjęcie

napisałem w Sławni ludzie The

wideo Księżniczka CharlotteSiedem lat z ojcem, książę William Życzę reprezentacji Anglii kobiet jak najlepiej, zanim mecz w ostatnią niedzielę stał się popularny, ale sprawił, że fani rodziny królewskiej pamiętają. Lady Di.

Wszystko zaczęło się, gdy jeden z użytkowników Instagrama skomentował entuzjastycznie: „Charlotte ma uśmiech swojej babci”, podczas gdy inny dodał:Charlotte zaczyna wyglądać jak księżna Diana.

Inni komentowali wideoklip, w którym książę i jego 7-letnia córka życzyli drużynie piłkarskiej powodzenia, a księżniczka Charlotte wyglądała jak jej rodzice i babcia: „Ooooo, Księżniczka Charlotte jest taka słodka! Jej mały głos! Wspaniała, wygląda jednocześnie jak William i Diana! Jej uśmiech należy wyłącznie do Diany.”

Inny użytkownik napisał: „Księżniczka Charlotte = Wygląd księżnej Diany + Prywatność Kate.

Niewątpliwie, jak dzieci księcia i księżnej Cambridge witały się na balkonie Pałacu Buckingham z okazji świąt Bożego Narodzenia. Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II Byli zahipnotyzowani jego charyzmą i osobowością.

Obejrzyj wideo z księciem Williamem i księżniczką Charlotte

READ  Tylko wtedy będzie mogła zobaczyć swojego syna, Giovanniego Medina