28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę Harry i Meghan Markle pojadą ze swoimi dziećmi na jubileusz królowej Elżbiety II

napisałem w Sławny ten

Kiedy będzie następny miesiąc? Książę Harry i Meghan Markle Podróżuj z dziećmi do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w uroczystościach Platynowy Jubileusz KrólowejI Rzecznik pary powiedział.

Po raz pierwszy córka księcia i księżnej Sussex skończy prawie rokUdaj się do ojczyzny swojego ojca i osobiście poznaj swoją babcię, brytyjską monarchę.

Wieści o wycieczce Harry’ego i Meghan nadchodzą kilka dni później Królowa Elżbieta II ogłosi, że na balkonie Pałacu Buckingham pojawią się tylko członkowie rodziny królewskiej W ramach Trooping the Color, corocznych publicznych obchodów urodzin króla, więc nie będą na tej prezentacji ani księcia Andrzeja oskarżonego o napaść seksualną.

Królowa Elżbieta II będzie świętować 70 lat na tronie. Zdjęcie: Instagram
Umieść tweeta

Po dokładnym rozważeniuKrólowa zdecydowała, że ​​tegoroczny występ na balkonie Trooping the Color w czwartek 2 czerwca będzie ograniczony do Jej Królewskiej Mości i członków rodziny królewskiej. „Ci, którzy obecnie wykonują oficjalne obowiązki publiczne w imieniu królowej” – głosi oświadczenie z Pałacu Buckingham.

Ta wyczekiwana uroczystość odbędzie się 2 czerwca, a wraz z nią rozpocznie się seria uroczystości na cześć 70-lecia królowej na tronie.który wygasa do 5 czerwca.

Harry i Meghan Markle powrócą na wydarzenia publiczne z rodziną królewską

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od LudzieI Chociaż książę i księżna Sussex nie wezmą udziału w tym ważnym wydarzeniu, zrobią to podczas nabożeństwa Dziękczynienia zaplanowanego na 3 czerwca.

Książę Harry i Meghan Markle powrócą do rodziny królewskiej
Zdjęcie: Instagram

Zaledwie kilka tygodni temu Harry i Megan Miał tajne spotkanie z królową Elżbietą II Podczas wizyty w Holandii, aby wziąć udział w Igrzyskach Invictus. Z tej okazji, Para zatrzymała się w Wielkiej Brytanii po prawie dwóch latach nie odwiedzania pałacu po opuszczeniu rodziny królewskiej.

POLECANE WIDEO: Królowa Elżbieta II świętuje 70-lecie na tronie

READ  Co najmniej 25 zmarło po eksplozji hotelu w Hawanie