2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę George zachowuje się jak zarozumiały chłopak ze swoimi kolegami ze szkoły

napisałem w Sławni ludzie The

The Książę Jerzy Ma świadomość roli, jaką w przyszłości odegra w rodzinie królewskiejCóż, gdy jego ojciec książę William zostanie królem, będzie kontynuował linię sukcesji.

Widać to po pogrzebie królowej Elżbiety II Działa bardzo poważnie na ważnych wydarzeniachzwykle nie zachowuje się jak inne dzieci w jego wieku, pomimo starań rodziców o „normalne” dzieciństwo.

W swojej nowej książce „The New Royals” autorka Katie Nicholl wyjaśnia, w jaki sposób William i Kate Middleton Jeszcze bardziej starają się nie zagłuszyć swoich dzieci, George’a, Louisa i Charlotte, z uwagą mediów i obowiązki, jakie będą mieli w przyszłości.

„Wychowują z nim swoje dzieci, zwłaszcza księcia Jerzego świadomość kim jest i rolę jaką odziedziczy, Ale są gotowi nie przytłaczać ich poczuciem obowiązku” – wyjaśnia.

W swoim poście Nicole mówi to jednak Książę Jerzy Spróbuj żyć normalnym życiemKiedy tylko mógł, dawał jasno do zrozumienia swoim kolegom z klasy, że nie jest zwykłym dzieckiem i domagał się szacunku.

Podobnie jak kilka lat temu, kiedy miał przerwę podczas zabawy z kolegami z klasy, ktoś skomentował, że mu się nie podobał i skończył mówiąc: „Mój tata będzie królem, więc lepiej uważaj”.

„George rozumie, że pewnego dnia zostanie królem i jako małe dziecko kłócił się z kolegami w szkole, pokonując rówieśników zabójczą linią” – mówi autor.

To było 7 września ubiegłego roku, kiedy Książę JerzyKsiężniczka Charlotte i książę Louis są na zdjęciu w nowym budynku szkoły. Teraz, gdy przenieśli się do zamku Windsor.

Podczas pogrzebu królowej nieletni nadal chodzili do szkoły, ignorując wszystko, co się wokół nich działo, ponieważ ich rodzice i nianie starali się zachować ten tryb, aby nie zakłócać rutyny.

POLECANE WIDEO: Dzień, w którym książę George wiedział, że będzie królem

READ  Jennifer Lopez: To poziom wykształcenia jej odnoszącego sukcesy ojca, Davida Lopeza