14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Krystyna Simanuskaja | Białoruski sportowiec deportowany do Polski sprzedaje medal za 21 tys. dolarów, aby pomóc prześladowanym sportowcom | Historie | நந்த ண்ணி | Suma gier

Fantastyczny gest. Białoruski sportowiec deportowany do Polski W tym tygodniu sprzedał swój srebrny medal za 21 000 dolarów, z wielkim poświęceniem i cierpieniem, pomagając innym sportowcom, którzy byli prześladowani w jego kraju na Igrzyskach Europejskich w Mińsku w 2019 roku.

Zobacz | Najlepszy gest sportowy we Francji: rowerzystom kradnie się rowery, a konkurenci pożyczają im pieniądze

Kupujący zidentyfikowany jako Evgeni, Simanuskaya przewyższał inne aukcje w internetowym serwisie aukcyjnym Przekazał srebrny medal Zwycięzca Igrzysk Europejskich w Mińsku 2019 w sztafecie 4×100 metrów. W raportach gromadzonych przez media Medalista potwierdził, że przez 30 lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych z Ukrainy.

Powiedział, że nie interesuje go polityka On nie jest kolekcjonerem Sportowiec, Ale wyjaśnił, że chce pomóc.

Wspierająca Simanuską Białoruska Fundacja Solidarności Sportowej wyjaśniła w oświadczeniu, że zgodziła się z kupującym. Przekaż trofeum „Muzeum Wolnej Białorusi”, który zaprezentuje medal na wystawie podróżniczej w Polsce.

Medal Christiny Simanuskaya z Igrzysk Europejskich 2019 (fot. eBay)
Medal Christiny Simanuskaya z Igrzysk Europejskich 2019 (fot. eBay)

4 sierpnia Simanuskaya przybyła do Polski po opuszczeniu olimpiady Za pomocą Strach przed zemstą w twoim kraju Za krytykę zarządzania grą swoich przełożonych.

24-letni sportowiec, którego akcja stała się symbolem antydemokratycznej walki z władzami Mińska za granicą, już rozpoczął ten proces. Uzyskaj obywatelstwo polskie Karierę sportową kontynuować w Polsce.

Arlon, najważniejszy polski klub sportowy w Polsce, Zdecydowałem się podpisać Simanuskaya A Sprinter już kilkakrotnie startował pod tym sponsoringiem.

Z informacjami z EFE

Więcej o DT

READ  Polski parlament zatwierdza budowę muru na granicy z Białorusią International