25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Królowa Elżbieta II Wielkiej Brytanii: Szczegóły najtrudniejszego i najtrudniejszego lata babci Henry’ego Sussexa | nieruchomość | nd | nnni | Osoby

Kontrowersje i skandale wciąż trwają. Jak zwykle dla królowej Szkocki zamek Balmoral stał się jego letnim schronieniem i opuścił Windsor. Ten sezon nie był jednak do końca przyjemny, gdyż ze względu na trwającą jeszcze żałobę po śmierci jej męża, Philippe de Edemburgo, dodano różne konflikty brytyjskiej rodziny królewskiej, z których najsłynniejsze to Wystartuje przeciwko wnukowi Enrique de Sussex i jego żonie Stale krytykować królów. Oto szczegóły cichego czasu, który wydaje się nie nadejść dla właściciela.

Ciekawostki | Jak dobrze znasz księcia Harry’ego i Megan z Sussex?

W letnie dni pojawiają się nazwiska Książęta Sussex Nie przestali monopolizować tytułów i ujawniać nowy wniosek do biografii W poszukiwaniu wolności Gdzie pisarze Omid Scobie i Caroline Durand twierdzą, że książę Harry i Meghan Markle nie wierzą, że monarcha wziął „pełną odpowiedzialność” za problemy, które podnieśli podczas wywiadu z Oprah Winfrey, w którym podnieśli rasizm jako kluczowy punkt, 95-letni -pokaz starej królowej „eksasperada” I domagał się powołania wykwalifikowanych prawników w sprawach o zniesławienie, jak podaje brytyjska prasa.

„Istnieje granica. Szukają prawników. Harry i Meghan zrozumieją i będą wiedzieć, że powtarzające się ataki nie będą tolerowane.”Potwierdzone źródła z całego Buckingham.

Królowa Elżbieta II z Wielkiej Brytanii przybyła do Balmoral na początku sierpnia i została przywitana małą ceremonią przed bramami zamku z honorową strażą. (Zdjęcie: theroyalfamily/Instagram)

Dni w Balmoral

W całym tym skandalu medialnym królowa Izabela II Spędza dni w Balmoral z księciem Andrzejem i jego byłą żoną Sarah Ferguson, a także córką Eugenią de York i członkami jej rodziny. Jednak jego przybyciu towarzyszyły również kontrowersje, gdyż syn króla otrzymał pozew od jednej z ofiar amerykańskiego finansisty Jeffreya Epsteina, który oskarża go o rzekome napaść na tle seksualnym w sądzie federalnym w Nowym Jorku.

W miarę upływu tygodni król ma otrzymywać kolejne wizyty brytyjskiej rodziny królewskiej w Balmoral. W ciągu najbliższych kilku dni Książęta Cambridge i ich troje dzieci, Princes George, Charlotte i Louis.

READ  Carly Ruiz podkręca temperaturę w skórzanej kurtce

Plany po lecie

Kiedy kończy się sezon letni, Queen Elżbieta II z Wielkiej Brytanii Kontynuuje swój program wydarzeniami na żywo, takimi jak otwarcie nowej sesji parlamentu Walii, znanego jako Senedd, oraz parlamentu Szkocji w dniu 2 października.

W listopadzie, z okazji Światowego Szczytu Inwestycyjnego, Jego Wysokość będzie gospodarzem w Windsor, a następnie będzie obecny na przyjęciu na szczycie COP26 (Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu) wraz z różnymi światowymi przywódcami, takimi jak papież Franciszek. .

Do tego dochodzą obchody jego platynowego jubileuszu, 70 lat zasiadania na tronie, które będzie obchodził w 2022 roku z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy „Będą podróżować po całym kraju, aby podjąć różne zobowiązania, aby uczcić to historyczne święto, którego kulminacją będzie Platynowy Jubileusz w ten czerwcowy weekend”..