2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Król przyspieszeń od 0 do 100 ma nową nazwę


  Niedawno zaktualizowaliśmy naszą listę o Najszybsze samochody świata, te maszyny, które mogą olśniewać swoją maksymalną prędkością, osiągając w najwyższych miejscach szczytu prędkość 500 km/h. jednakże Kolejnym aspektem, który decyduje o prędkości maksymalnej lub większej, a przede wszystkim o wiele łatwiejszym (i legalnym) do cieszenia się, jest przyspieszenie od 0 do 100W ostatnich latach wraz z pojawieniem się zelektryfikowanych samochodów sportowych nastąpił ogromny skok.

  Do tego stopnia, że ​​w tym tygodniu Elektryczny supersamochód oficjalnie stał się najszybszym samochodem na świecie od 0 do 100 km/h: jest nim Pininfarina Battista, który właśnie odnotował od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,86 sekundy Na torze Dubai Autodrome.

  PininfarinaSamochód i kierowca

  Od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,86 sekundy

  Jest to pierwszy model Automobili Pininfarina i jak dotąd najszybszy włoski samochód 1900 KM i 2340 Nm momentu obrotowego w 100% elektrycznym. Te kolosalne liczby rzeczywiście sprawiają, że jest to naprawdę szybki samochód, ale jak to jest typowe dla tych samochodów elektrycznych, tym, co naprawdę zaskakuje, nie jest jego prędkość maksymalna, która przy 350 km/h jest utrzymywana „w tajemnicy” zgodnie z jej mocą, rozumieją. – ale jego przyspieszenie, gdzie to naprawdę błyszczy samochody dzięki ich całkowitej mocy od 0 sekundy.

  Rekord przyspieszenia i opóźnienia Pininfariny Batisty

  PininfarinaSamochód i kierowca

  Najszybszy samochód również w zakresie od 0 do 200 i hamowania

  Rezultat jest taki Mamy do czynienia nie tylko z samochodem, który przyspiesza najszybciej na ziemi w 0 do 100, z tym znakiem 1,86 sekundy, ale także w 0 do 200 km/h, co może zrobić w zaledwie 4,79 sekundy.czas, kiedy jeszcze niewiele dobrych samochodów sportowych osiągało prędkość 100 km/h.

  Ale jego rekordy nie kończą się tutaj, ponieważ Batista ustanowił kolejny rekord hamowania ze 100 do 0 km/h, do czego potrzebuje tylko 31 metrów. Mimo to i chociaż jego czubek nie jest w stanie dorównać Bugatti, Koenigseggowi czy SSC, można to rozważyć bez problemu. Pininfarina Batista Jako jeden z najszybszych samochodów na świecie. Bardzo ekskluzywny kawałek, tylko z Oczekuje się 150 egzemplarzy za 2,2 mln euro przed opodatkowaniem Każdy.

  Rekord przyspieszenia i opóźnienia Pininfariny Batisty

  PininfarinaSamochód i kierowca

READ  Wyniki loterii Medellin wczoraj