23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koszulka CR Linens na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Polsce

Koszulka CR Linens na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Polsce

.

W najbliższy weekend w międzynarodowym kalendarzu wioślarskim pojawi się nowe wydarzenie podczas Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody odbyły się w polskiej Kruswicy w sobotę i niedzielę przed dziewięcioma andaluzyjskimi wioślarzami, rozmieszczonymi na czterech z pięciu łodzi zgłoszonych przez hiszpańską drużynę, w której składzie znajduje się trener Mirzen Comadro (Real Circulo of Labradors). )

W kategorii mężczyzn sportowcy federacji andaluzyjskiej zmierzą się z kwartetem reprezentacji narodowej bez sternika, w skład którego wchodzą Ramón Palomino, Rafael Gómez, Manuel Cobo i Pablo Velasco (Real Circulo de Labradores). .

Wśród pań obie Hiszpanki bez sternika będą Andaluzyjkami, a Inmaculada Ríos (Club Natico Sevilla) i Sara Naboni (Club Tiempo Libre El Ejido) mają w Polsce sześć rywalek. Ze swojej strony w dwójce podwójnej, zarejestrowanej w 13 krajach, wystąpi Esther Fuerte (Club de Remo Linens), podczas gdy w czterech bez sternika ósemka będzie ścigać się z Lidią Florida (Club Natíco Sevilla) i Maríą Jesus Gómez. (Królewskie Koło Rolników) będzie uczestniczyć.

Mistrzostwa Europy Juniorów w wioślarstwie, w których weźmie udział łącznie 25 krajów, oficjalnie rozpoczynają się w piątek oficjalnymi sesjami treningowymi, spotkaniem delegacji i ceremonią otwarcia. Regaty rozpoczynają się w sobotę w godzinach od 9:30 do 15:10 uroczystością eliminacji i repasażów. Natomiast w niedzielę półfinały i finały odbędą się w godzinach od 9:00 do 14:26.

READ  Polska skrajna prawica na linach w roku wyborczym