2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koszt przedsprzedaży biletów na film „Super Mario Bros, The Movie” w Cinépolis – Movies News

Koszt przedsprzedaży biletów na film „Super Mario Bros, The Movie” w Cinépolis – Movies News

Po długim oczekiwaniu Super Mario Bros., The Movie i Cinépolis wypuściły przedsprzedaż biletów na długo oczekiwaną adaptację gry wideo autorstwa Nintendo i Shigeru Miramoto.

Jeśli zasnąłeś, nie znając wiadomości w środę wieczorem, oto dobra wiadomość: Cinépolis umożliwiło już przedpremierowe pokazy Film Super Mario Bros! Gotowy. Jeśli jesteś w drodze do pracy lub szkoły, lepiej wejdź teraz do aplikacji firmy, unikając chęci węszenia wokół tablicy ogłoszeń, która dzisiaj dodaje Scream 6, EO i 65 i jest w trakcie zakupu biletów na wernisaż dla dorosłych w naszym kraju zaplanowany na 5 kwietnia.

Potwierdza to, że Universal Pictures, Nintendo i twórca Shigeru Miramoto mają pełne zaufanie do Meksyku, Ameryki Łacińskiej i Stanów Zjednoczonych, ponieważ film, który opowie o tym, jak Mario Bros (Chris Pratt) przybywa do świata zdominowanego przez złego Bowsera (Jack Black), staje się bezpośredni wróg jego tajemniczych planów, Premiera nastąpi wcześniej niż w Japonii. Księżniczka Peach (Anya Taylor-Joy), Donkey Kong (Seth Rogen) i Luigi (Charlie Day) również należą do grupy przyjaciół hydraulika.

Oprócz tego podglądu, Dziś o 16:00 w Meksykuna Nintendo YouTube, odbędzie się Nintendo Direct Ujawnij najnowszy zwiastun Oczekuje się, że wszyscy aktorzy z tego długo oczekiwanego filmu animowanego przyniosą swoje filmy, aby rozpocząć odliczanie do wielkiej premiery. Więc dzisiaj masz misję zdobycia biletów i pamiętaj, że po południu zostanie ujawniony nowy zwiastun.

Film Super Mario BrosZostanie pokazany prawie w 100 procentach z dubbingiem w języku hiszpańskim w większości kin Cinepolis. Jak dotąd nie potwierdzono, czy będą jakieś cechy oryginalnego języka, ale będą Dostępny w formacie 2D, 3D, IMAX, 4DX, tradycyjnym VIP, a nawet Junior Aby adaptację mogli obejrzeć wszyscy maluchy, które po raz pierwszy mają w swoim domu Nintendo.

Obrazy uniwersalne

Triumfująca pięść posiadania przedsprzedaży w Cinepolis

Koszty wahają się od 100 pesos (2D), 140 (IMAX), 205 (VIP) i 235 (4DX).Zgodnie z wartościami prezentowanymi przez oficjalny portal sieci kin. W przypadku Cinemex przedpremierowy pokaz nie został jeszcze ogłoszony i mają tylko Shazam! Wrath of the Gods jest w dziale przedsprzedaży. Ale to tylko kwestia czasu, zanim serial dołączy do wielkiego wydarzenia, na które czekają dzieci i dorośli.

READ  Gallia Montejo opuszcza kraj. Dzisiejsi kierowcy opowiadają o miejscu pobytu swoich partnerów