29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrola FGR z urzędnikiem, który wpadł na dostawcę wody

ten Prokurator Republiki (FGR) ogłosił otwarcie akt śledztwa, dla nieregularne zachowanie, przeciwko urzędnikowi Urzędu Kryminalnego.

To, po nagraniu wideo, gdzie rozpowszechniano w sieciach społecznościowych oficjalny Najwyraźniej wpadł na młodego mężczyznę, który jechał na trójkołowym rowerze, aby dostarczyć wodę.

Na nagraniu widać, jak urzędniczka kłóci się z młodym mężczyzną i ostrzega go, że nie chce problemów, ponieważ „z jednym telefonem przybywa cała jej drużyna”, odnosząc się do innych elementów agencja dochodzeniowa.

„Nie zmuszaj mnie, żebym przyprowadził więcej ludzi, nie zmuszaj mnie przyjacielu, nie zmuszaj mnie. Spójrz, oto agencja, z telefonem przyjdzie cały mój zespół. Proszę przyjacielu, nie chcę problem z tobą – powiedziała kobieta.

To po tym, jak pracownik dostarczający wodę zażądał, aby zapłacił za szkody w jego trójkołowym rowerze, prawdopodobnie odpowiedzialnym za „zrzucenie” na niego ciężarówki.

Po kilku minutach zastanawiania się, kto wypłaci odszkodowanie, Kobieta postanowiła opuścić to miejsce.

Władze nie ujawniły więcej szczegółów na temat funkcjonariusza, który terroryzował młodego mężczyznę, ale stwierdziły, że sprawa jest pod nadzorem ich organu kontroli wewnętrznej.

To, co robimy w Animal Politico, wymaga profesjonalnych dziennikarzy, pracy zespołowej, utrzymywania dialogu z czytelnikami i czegoś bardzo ważnego: niezależności. Pomożesz nam iść dalej. Bądź częścią zespołu.
Subskrybuj polityczne zwierzęOtrzymuje świadczenia i wspiera bezpłatną prasę.

# soja_zwierzę