29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Konflikt Ana Guevara z Ernesto D’Alessio i Marijosem Alcalą: „Nie mogliśmy zmienić prawa”

Konflikt Ana Guevara z Ernesto D’Alessio i Marijosem Alcalą: „Nie mogliśmy zmienić prawa”

szef Narodowy Komitet Kultury Fizycznej i Sportu (Konade), Anna Guevara, obwiniła jeszcze dwóchNowoczesne działy odpowiedzialne za Komisję Sportu Parlament za niewykonanie dobrej pracy Nowelizacja niektórych paragrafów ustawy o sporcie Dla meksykańskich sportowców.

Polecamy: „Ciągle sprzedajemy”: Jessica Sobrino żartuje z frazą Avon i Tupperware autorstwa Any Guevary

Anna Guevara zwróciła uwagę, że jedno i drugie Ernesto Vargas D’Alessio jako Maria Jose Alcala, który obecnie jest menadżerem, nie współpracował przy wprowadzaniu zmian niezbędnych do prawidłowego rozwoju sportu w Meksyku.

Zauważyła, że ​​podczas jej kadencji w Konade dokonano pozytywnych rzeczy, ale postęp nie byłby taki, jak by sobie tego życzyła.

„Tak, moga Zmieniają się bardzo, ale trudno je od razu zauważyć. Zrozumienie tego zajmie trochę czasu i zinterpretowanie go zajmie trochę czasu. Cóż, wszystkie te cięcia taśm, które zrobiliśmy, zakończą się na korzyść tego sportu. Federacje w końcu zrozumiały zadanie i musiały się dostosować Ten nowy schemat, powtarzam, znajdzie odzwierciedlenie w dłuższej perspektywie.

„I są inne, które chcielibyśmy zrobić lepiej, ale rusztowanie po prostu na to nie pozwala. I niestety Mieliśmy dwóch bardzo złych przewodniczących Komisji Sportowej z D’Alessio i MariJose I nie mogliśmy dokonać zmian w prawie, które można było osiągnąć w tej administracji, Potem skończył się czas i nie mogliśmy już nic zrobić.Powiedział w rozmowie z Davidem Fitelsonem.

Prawa nie można już zmienić z powodu Ernesto Dalessio y Alcal: Ana Guevara

Urzędnik zauważył, że Izba Reprezentantów stwierdziła, 30 kwietnia normalny okres I wrócą we wrześniu, aby przygotować budżety, tymczasem w przyszłym roku. Większość z nich będzie wymagać licencji, ponieważ będą prowadzić kampanię.

„To koniec, Nie będzie zmian w prawie Trudno będzie nam doprowadzić do takiej nowelizacji prawa strukturalnego, jaka jest wymagana w modzie pojawiających się zagadnień, które zasługują na unowocześnienie naszego prawa.

READ  Ledwo zadebiutował w Feyenoordzie i zawodniku, który uniemożliwia życie Jimeneza

Guevara mówił o sprawie Pauli Pelego

ujawnił, że kilka Poprawki, takie jak kwestia przemocy ze względu na płeć Zarówno dla sportowców, jak i dla sportowców” i istnieją różne problemy, takie jak doping Paula Bleego, którzy również nie podlegają prawu A to, że przykuli się do naprawy szkód, które nas nie dotknęły, to była decyzja sędziego i że szkoda musiała zostać naprawiona, ale tego nie ma w prawie, więc to nie jest uregulowane”.

I sporo Drobne rzeczy, które były warte już bycia w ramach prawnych, Ponieważ przede wszystkim nie jesteśmy krajem dopingującym, ale zdarzały się przypadki i należy rozważyć, w jaki sposób konkretnie sobie z nimi radzimy.

Otrzymuj wszystkie nasze wiadomości sportowe za pośrednictwem WhatsApp, wyślij słowo HIGH w tym linku

„Pamiętasz, kiedy byliśmy w Rio (de Janeiro) i rozeszły się wieści Na 10 dni do igrzysk Paula nie będzie stosować dopingu. Dla pozytywnych sterydów. Ale wtedy nie ma szybkich mechanizmów, aby móc stwierdzić, czy sportowiec bierze udział, czy nie, jest to wymuszone, nie pójdzie i nie będzie kontynuowane, i niestety z czasem okazuje się, że był to fałszywy alarm” – powiedział. rządził.