28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Konami odpowiada, czy Kojima brał udział w Metal Gear Solid Δ

Konami odpowiada, czy Kojima brał udział w Metal Gear Solid Δ

Metal Gear Solid Δ: Pożeracz węży To była jedna z największych zapowiedzi ostatnich czasów Pokaz Playstation, a jedną z wielkich niewiadomych, które pojawiły się w związku z tym remake’iem, jest to, czy Hideo Kojima jest w jakikolwiek sposób zaangażowany w projekt. Konami zorganizowało sesje dla niektórych mediów, aby spróbować odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tytułu i oto, na co odpowiedzieli.

Podczas gdy zespół nie był gotowy, aby ujawnić wszystko Metal Gear Solid Δ: Pożeracz wężyktóry obecnie nie ma daty premiery, chętny do rozmowy o tym, czy Hideo Kojima o Yoji Shinkawa był w jakiś sposób zaangażowany w projekt, jeśli były jakieś dalsze przeróbki serii metalowe koło zębatei więcej.

Jednym z największych pytań, jakie wielu miało po ogłoszeniu, było to, czy jest menedżerem Metal Gear Solid 3I Hideo Kojima, udział w projekcie. Nie było na to wielkiej nadziei Kojima Był tego częścią, zwłaszcza po rozstaniu z Konami, ale to było podobne pytanie.

Zastanawiał się również, czy Yoji Shinkawa był zaangażowany, odkąd odegrał kluczową rolę w sztuce serialu. Wapienny stały minerał A teraz pracujesz z Kojima W Produkcja Kojimy.

„Oni nie są w to zamieszani” – powiedział rzecznik Konami. Jednak zespół programistów będzie ciężko pracował, aby stworzyć tę nową wersję, a także stworzyć porty (dla Metal Gear Solid: Mistrzowska kolekcja), aby więcej graczy z całego świata mogło z niej korzystać na wielu platformach”.

Dla niezorientowanych tzw Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 z Metal Gear Solid Δ: Pożeracz węży I obejmuje Wapienny stały minerał twórczy, Metal Gear Solid 2: Synowie WolnościI Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży I Metalowe koło zębate 1 I 2. Kolekcja pojawi się jesienią 2023 roku.

przez: IGN

Uwaga redaktora: Myślę, że wszyscy znaliśmy odpowiedź, ale nie chcieliśmy stawić czoła rzeczywistości, nie sądzisz? Jestem pewien, że Konami niczego nie zmieni i uszanuje istotę Wapienny stały minerał Ze wszystkim pieczęć Kojima.

READ  Jak przywrócić ustawienia fabryczne głośnika Amazon Echo