3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Komisja Dyscyplinarna nakłada karę ekonomiczną na bramkarza Nahuela Guzmana

Bramkarz Tigres został ukarany za obrazę własnej szachownicy pod koniec meczu z Atlas

Meksyk – bramkarz tygrysyA Nahuel Guzmanza karę ekonomiczną za obrazę zarządu po rewanżu półfinałowym, który przegrała drużyna Cats atlas Na stadionie uniwersyteckim.

The Komisja dyscyplinarna Oświadczył, że bramkarz złamał kodeks etyki, odnosząc się do liderów swoich drużyn z wulgaryzmami.

Gracz zostaje ukarany Nahuel Ignacio Guzman Palomicz karą ekonomiczną, za złamanie postanowień Artykułów 11 i 26 Kodeksu Etyki Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej, poprzez znieważenie jej zarządu” – podała komisja w oświadczeniu.

Agencja poinformowała również, że argentyński bramkarz ostrzegał przed powtórzeniem tej samej procedury, w przeciwnym razie może otrzymać ostrzejsze kary.

Gracz został ostrzeżony Nahuel Ignacio Guzman Palomic o ich przyszłym zachowaniu, ponieważ jeśli ponownie popełnią tego rodzaju działania, Komisja dyscyplinarna „Mogą zostać na nich nałożone surowsze kary” – czytamy w oświadczeniu.

Bramkarz został wyrzucony z boiska w meczu z Czerwonymi i Czarnymi, otrzymując drugą żółtą kartkę za wbicie drugiej piłki w obszar, w którym przeciwnik wykonywał atak.

instrukcje UANL Starał się, aby bramkarz nie otrzymał drugiej karty ochronnej, twierdząc, że piłka wyszła z czerwono-czarnej ławki, a Argentyńczyk chciał ją tylko zdjąć z boiska.

READ  Więźniowie odeszli do walki w meczu Atlasa z Chivas