2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolumbijka przypala swoją 12-letnią córkę wrzątkiem, bo nie chce wstać

Kolumbijka przypala swoją 12-letnią córkę wrzątkiem, bo nie chce wstać

Niefortunne wydarzenie miało miejsce w kolumbijskim mieście Kolumbia Santa MartaKolumbia, kiedy kobieta wylała gorącą wodę na swoją 12-letnią córkę, ponieważ nieletnia najwyraźniej nie chciała wstać z łóżka, według zeznań sąsiadów.

Kobieta była zła, bo dziewczyna nie chciała wstać z łóżka. Sąsiadka powiedziała RCN Radio, że wylała na nią gorącą wodę, kiedy spała.

W rzeczywistości władze przyjechały na miejsce, ponieważ dziewczynę donieśli sąsiedzi Krzyczałem z bólu.

Przeczytaj także: Jack Dorsey, współzałożyciel Twittera, przeprasza za masowe zwolnienia Elona Muska

Matka, zidentyfikowana jako Yarrilis Vanessa Pajaro, została aresztowana za przestępstwo przemocy domowej, podczas gdy fakty zostały wyjaśnione, a Oddziały Dzieciństwa i Młodzieży odzyskały prawa dziewczynki.

Ze swojej strony nieletnia, ze względu na poważne obrażenia, została przeniesiona na izbę przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego im. Julio Méndez w Santa Marta.

Według informacji przekazanych przez policję miejską w Santa Marta „oparzenia otrzymane przez nieletniego są drugiego stopnia i są odnotowywane na przedniej i tylnej części tułowia, a także na części ucha i szyi”.

*Grupa Diarios America (GDA), do której należysz Globalizmto wiodąca sieć medialna założona w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo wśród naszych odbiorców.

Przeczytaj także: Oburzające: pielęgniarka bije i wyśmiewa starszą kobietę z chorobą Alzheimera

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasz newsletter bezpośrednio na e-mail o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, planach weekendowych, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

Prawnicy bez granic

READ  Kevin McCarthy wybrany przewodniczącym Izby – El Financiero