14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolumbijczyk odwiedza Bodega Urrera, a „Produkty meksykańskie” powodują niespodziankę

Kolumbijczyk odwiedza Bodega Urrera, a „Produkty meksykańskie” powodują niespodziankę

  • W 2020 roku Bodega Aurrerá była najwyżej cenioną marką detaliczną w Meksyku.

  • Sieci społecznościowe odgrywają dziś zasadniczą rolę w pozycjonowaniu marki, będąc ważnym łącznikiem między konsumentami.

  • TikTok jest obecnie jedną z najczęściej używanych platform zarówno przez młodych ludzi, jak i marki.

TikTok to sieć społecznościowa, w której kolumbijska konsumentka podzieliła się swoimi wrażeniami z zakupów w Bodega Aurrerá, gdzie niektóre „meksykańskie produkty”, jak je nazywa, sprawiły jej ważną niespodziankę.

Jak widzieliśmy, sieci społecznościowe stały się doskonałym łącznikiem między markami a ich konsumentami, a także bardziej niż niezbędnym kanałem komunikacji w czasach zdominowanych przez to, co dzieje się w sekcji mediów społecznościowych.

Dla konsumenta, który jest odrębnym zagadnieniem, jest to okno (sieci społecznościowe), przez które można dzielić się różnymi doświadczeniami zakupowymi, co pokazuje przede wszystkim, że lojalność wobec marki jest jednym z głównych elementów zarówno dla firm, jak i konsumentów. Samego siebie.

W tym scenariuszu mówimy o punkcie, w którym Platformy z krótkimi filmami to jeden z najbardziej ekscytujących scenariuszy dotarcia do nowej grupy młodych konsumentów Które komunikują się ze sobą za pośrednictwem sekcji cyfrowej.

W tym sensie TikTok ma już około 1,7 miliarda użytkowników miesięcznie. W skali globalnej jest to liczba, która plasuje ją jako jedną z najpopularniejszych platform na rynku, a ponadto jedną z najbardziej reprezentatywnych platform dla marek, które cały czas dążą do komunikacji z konsumentem i przestrzegania jego nawyków zakupowych.

Kolumbijczyk odwiedza Bodega Urrera, a „Produkty meksykańskie” powodują niespodziankę

Jedną z największych stałych cech konsumentów na całym świecie zawsze było poszukiwanie najniższych cen i oczywiście najlepszych ofert, zwłaszcza w kontekście, w którym światowa gospodarka została dotknięta pandemią wywołaną przez Covid-19. I oczywiście kontekst inflacji spowodowanej wojną, która zaczęła się w lutym tego roku.

w Meksyku, W czasach inflacji, kiedy wartość podstawowego koszyka wzrosła wykładniczo, czyli kiedy konsument w Meksyku i innych częściach świata chce zapłacić godziwą cenę za produkty wysokiej jakości..

READ  Do 140% odsetek na kartach kredytowych po dokonaniu płatności z Banxico

Teraz, w tych ramach, Bodega Aurrerá jest znana jako jeden ze sklepów, który podobno ma „najniższe ceny”, dlatego ludzie robią zakupy w jednym z jej lokali.

Stało się z Kolumbijka podzieliła się na swoim koncie TikTok swoimi wrażeniami z zakupów w Meksyku, w Bodega Aurrerágdyż to właśnie niektóre „meksykańskie produkty” wywołały u niego największe zdumienie.

„Jest dużo majonezu, mają całe stoisko tylko z majonezem. Tutaj jest tak konsumowany, że przenoszą go na inny poziom z habanero i smakiem BBQ oraz guacamole i chipotle. Zostałem z tym, było to całkowicie autentyczne w Kolumbii”Wspomina o tiktokerze w swoich filmach.

Panie ratuj ją

Bardzo dziwne produkty sprzedawane tutaj? Dla Kolumbijczyków! ?? Jeśli podobają Ci się moje treści, pamiętaj, aby śledzić mnie na insts @valentinecc25

? oryginalny dźwięk –

Panie ratuj ją

CZĘŚĆ DRUGA SUPER DZIWNE PRODUKTY SPRZEDAWANE W ?? Dla Kolumbijczyków! ?? Jeśli podobają Ci się moje treści, pamiętaj, aby śledzić mnie na insta @valentinecc25

? oryginalny dźwięk –

Niewątpliwie tego typu treści wzmacniają przekonanie, że sieci społecznościowe są obecnie doskonałym łącznikiem między konsumentami a treściami, które często mogą zapewnić marce ważną darmową reklamę.

Czytaj teraz: