6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolejna ofiara w Ameryce! Gracz, który pożegnał się z drużyną na swoich portalach społecznościowych

Zanim Orły uczyniły to oficjalnie, wziął na siebie obowiązek wyrażenia swoich uczuć na swoim oficjalnym koncie.

Orły mają podkreślony nowy niski.
© zdjęcie 7Orły mają podkreślony nowy niski.

Powstanie i upadek Ameryki jest dziś nadal normąA dowodem na to jest to, co wydarzyło się w środę, kiedy Nowe wyjście z klubu zostało ogłoszone przez danego zawodnikaktóry w towarzyskim meczu z Lyonem zdołał zobaczyć swoje ostatnie minuty jako zawodnik Orłów.

Kilka dni temu okazało się, że Mauro Linez negocjował z FC Juarez, aby opuścić Coapa I dołącz do zespołu granicznego, sytuacja, która teraz się skrystalizowała i jest faktem, że pawilon stanie się Odważny żywioł Jak tylko wrócę do Meksyku.

Tak dobrze, Nie było oficjalnego ogłoszenia od żadnego z uczestniczących klubów W tym procesie sam Lainez był odpowiedzialny za rozpowszechnianie prawdy poprzez post na swoich Instagram Stories, w którym poświęcił kilka słów na pożegnanie tym, którzy byli jego fundamentem do zamknięcia w 2022 roku.

„Dziękuję z całego serca, zawsze będę wdzięczna, że ​​jedno z moich marzeń spełnię, ubrana w Twoje kolory. Życzę Ci wszystkiego najlepszego dziś i zawsze”Mauro, który po tym, jak Fernando Ortiz objął miejsce milionera, coraz mniej angażował się w zespół, co ostatecznie doprowadziło do jego odejścia.

LICZBY MAURO LAINEZ W AMERYCE

Mauro Linez spędził półtora roku z AmerykąW tym czasie rozegrał 50 meczów pomiędzy Liga MX i Concacaf Champions League. Dwa gole i pięć asyst to liczby, które pozostały mu w klubieniska opłata, która skończyła się, gdy zdecydowali się zrezygnować ze swoich usług w celu ostatecznej sprzedaży.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Dzisiejsze mecze: Paris Saint-Germain vs Lipsk: podsumowanie, wynik i gole