27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolejna fala codziennych zabiegów zdrowotnych i wellness

Ten artykuł został przetłumaczony z naszej angielskiej wersji przy użyciu technik sztucznej inteligencji. W wyniku tego procesu mogą wystąpić błędy. Zastrzeżenie: Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług, które naszym zdaniem będą dla Ciebie przyjemne i użyteczne. Jeśli je kupisz, Entrepreneur en Español może otrzymać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów biznesowych.

Sprytni przedsiębiorcy zainteresowani posiadaniem następującego dużego biznesu mogą chcieć rzucić okiem na jeden z nich CRYO. Franczyza , w pełni zintegrowana firma zajmująca się zdrowiem i wellness, która stosuje leczenie przeziębienia w leczeniu szeregu problemów zdrowotnych i pomaga poprawić jakość życia swoich klientów. Firma mówi.

Upsplash

Chociaż pomysł zamrożenia żalu lub bólu może początkowo wydawać się podejrzany, jest to oparta na danych metoda medyczna leczenia wielu problemów zdrowotnych i została już przyjęta przez znane postacie, takie jak Tony Robbins i Mark Wahlberg, a także drużyny na poziomie NBA i NFL. Nawet Siły Powietrzne USA przyjęły różne techniki krioterapii.

Co to jest krioterapia?

Krioterapia, co dosłownie oznacza terapię zimnem, jest nieinwazyjnym sposobem leczenia wielu naturalnych problemów zdrowotnych, od bólu po migreny, wysypki, a w niektórych przypadkach nawet niewielkie udary. CRYO sama w sobie jest firmą, której celem jest zapewnienie najskuteczniejszego sposobu dostarczania krioterapii ludziom, wykorzystując opinie klientów, ciągłe badania i zaangażowanie w rozwój zastosowań krioterapii w miarę rozwoju biznesu.Nowy wiek.

Stwierdzono, że regularne i w razie potrzeby zabiegi krioterapii pomagają w leczeniu i łagodzeniu bólu związanego z wieloma schorzeniami. Oto niektóre z dobrze znanych korzyści krioterapii KRYO :

Łagodzi podrażnienia nerwów. Firma twierdzi, że jednym z głównych powodów, dla których sportowcy decydują się na krioterapię w ośrodkach takich jak CRYO, jest to, że może to być skuteczny sposób na natychmiastowe leczenie kontuzji i uśmierzania wyniszczającego bólu. Zimno może być skutecznym sposobem uśmierzania bólu i może pomóc w leczeniu ostrych urazów, przewlekłego bólu i ucisku nerwów.

READ  Badanie oczu dzisiaj | Kwiat, który wybierzesz, pokaże Ci aspekty Twojej osobowości, których jeszcze nie znałeś | Zastosowania

Leczenie migreny. Firma twierdzi, że wiele osób cierpiących na wyniszczające migreny zwraca się do krioterapii, ponieważ stosowanie zimna bezpośrednio na tętnice szyjne może natychmiast zmniejszyć ból poprzez chłodzenie przepływu krwi, gdy wchodzi do naczyń krwionośnych w czaszce. Jako jedna z niewielu opcji leczenia z bardzo nielicznymi skutkami ubocznymi, wiele osób cierpiących na migrenę ręczy za skuteczność krioterapii.

Nadzieja na zaburzenia nastroju. Chociaż krioterapia nie jest podstawowym sposobem leczenia zaburzeń nastroju, może być dla niektórych uzupełniającą opcją leczenia, ponieważ ekstremalnie niskie temperatury mogą wymusić psychologiczne reakcje hormonalne, które mogą pomóc osobom cierpiącym na depresję i lęki. mówi KRYO.

Łagodzi ból stawów. Oprócz łagodzenia bólu nerwów w wyniku ostrych urazów, krioterapia może również zmniejszyć ból u pacjentów z zapaleniem stawów, w tym u dużej liczby sportowców i pracowników zawodowych.

Wprowadź CYRO do swojej społeczności.

CYRO Jest to ośrodek skoncentrowany na świadczeniu krioterapii, którego celem jest uczynienie powyższych korzyści w zasięgu współczesnego konsumenta. Firma twierdzi, że tworząc usługę wstępną, która może zapewnić natychmiastowe korzyści zdrowotne, franczyzobiorcy mogą być dumni z dostarczania swoim społecznościom unikalnych rozwiązań w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dowiedz się, co inwestycja we franczyzę może zrobić dla Ciebie i Twojej społeczności już dziś! KRYO !