3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta zmarła po upadku z szybu windy w Indonezji

Kobieta zmarła po upadku z szybu windy w Indonezji

Indonezyjska kobieta zmarła po upadku z szybu windy na lotnisku
Kobieta zmarła po upadku z windy w Indonezji. Zdjęcie: Twitter @soyluisgabriel1

kobieta Zginął spadając do szybu windy w tym Międzynarodowe lotnisko Medan, w Indonezji. Ale, Jego ciało znaleziono kilka dni później od śmiertelnego wypadku.

Indonezyjska kobieta zmarła po upadku z windy

ofiaraktóry jest identyfikowany jako Isya Cinta Dewey38 lat , Wszedł do windyktóry ma dwoje drzwi, 24 marcawedług Informacja wideo przyłączać kamery ochrony.

W klipie, który ponownie pojawił się w sieciach społecznościowych, jest to możliwe Obserwuj ten moment w którym kobieta podczas krótkiego wynurzania Zajęła się telefonem komórkowymnie wiedząc, że winda jest włączona otworzyć złe drzwi.

Później o tym myślę zostanie uwięzionyzacząć w Zdenerwuj się i zadzwoń. Jednak chwilę później, Otwórz niewłaściwe drzwi windy i wpadnij w pustkę.

Kobietę odnaleziono kilka dni później.

Według oświadczeń CNNbyła kobietą Zaginionyale było równo 27 marcadni po wypadku kiedy znaleźli jego ciałopo tym jak kilka osób zgłosiło nieprzyjemny zapach w windzie.

Abedi Sirgarszef Biuro Rzecznika Praw ObywatelskichPowiedział, że to był wypadek wywołuje powinien Bez konserwacji przyłączać Udogodnienia i infrastruktura Z międzynarodowego lotniska Medan w Indonezji.

READ  Pałacowe spodnie królowej Letizii, które schlebiają wszystkim postaciom